• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-3187-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کارگردان نمایش دن کامیلو:

ارتباط بازیگران و تماشاگران در نمایش"دن کامیلو"بسیار رضایت بخش بود

نمایش "دن کامیلو" به نویسندگی کوروش نریمانی و کارگردانی مهران محمودزاده دهبارزی در تماشاخانه آفتاب بندرعباس به روی صحنه رفت.

کارگردان این نمایش در گفت و گو با  ایسنا، منطقه خلیج فارس، با بیان این که نمایشنامه دن کامیلو  در سال 95 توسط گروه تئاتر لیبوک جاسک به روی صحنه رفت، تصریح کرد: "دن کامیلو" منتخب جشنواره استانی و نیز راهی جشنواره فجر شده است.

وی با بیان اینکه این نمایشنامه ماجرای رابطه دن کامیلو با مردم آن روستا است، اضافه کرد: بازیگران این نمایش علی اصغرسعیدی در نقش دن کامیلو، علی بلوچ در نقش پپونه،  فریده گرمساری در نقش روبینیا و سمیه زارعی در نقش اوریانا و عمارنیکخواه در نقش وشک و امید رفه در نقش ورسکو به روی صحنه رفتند.

محمودزاده ادامه داد: این نمایش برداشتی آزاد از مجموعه قصه های دنیای کوچک دن کامیلو نوشته جیوانی گوارسکی و ترجمه جمشید ارجمند است که کوروش نریمانی آن را تبدیل به نمایشنامه کرده است.

وی درخصوص استقبال مردم از این نمایش ابرازکرد: استقبال مردم خوب است و ارتباطی که بازیگران و تماشاگران داشتند بسیار رضایت بخش بود.

محمودزاده در پایان گفت: درآمد حاصل از این نمایش به موسسه خانه ی مهربانی اختصاص داده شده است و همچنین موسسه ی نامبرده و گروه هنری لیرا در جذب تماشاچیان و تبلیغات نیز با ما همکاری کرده اند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: