• چهارشنبه ۲۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-1586-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل دفتر تخصصی پزشکی جهاد دانشگاهی تأکید کرد:

راه اندازی خدمات پزشکی نوین، نیاز منطقه آزاد قشم/آمادگی جهاد دانشگاهی در ایجاد مرکز درمان زخم دیابت نیز در قشم

مدیرکل دفتر تخصصی پزشکی جهاد دانشگاهی گفت: راه اندازی خدمات نوین پزشکی، یکی از نیازهای اساسی در جنوب کشور و بخصوص منطقه آزاد قشم است تا بتوان با استفاده از ظرفیت های این بخش، خدمات شایانی را برای آحاد جامعه و مردم منطقه فراهم کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس از قشم، دکتر قدرت الله شاکری نژاد در نشست مسئولان جهاد دانشگاهی و موسسه رویان با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، بیان کرد: درمان سرطان سینه، زخم دیابت، تحقیقات پزشکی، ناباروری و خون بند ناف نوزاد می تواند با همت مسئولان منطقه آزاد قشم عملیاتی شود.

وی با اشاره به پژوهش های ارزشمند انجام شده در کشور، بیان کرد: این اقدامات موجب شده جمهوری اسلامی ایران در خاورمیانه و جهان به عنوان یک مرجع رسمی شناخته شود.

مدیرکل دفتر تخصصی پزشکی جهاد دانشگاهی اظهار امیدواری کرد تا با به اشتراک گذاشتن دانش فنی درمان ناباروری به دانشگاه ها و مراکز علمی و حتی بخش خصوصی، نیاز کشور و منطقه را به این حوزه از سلامت افزایش دهیم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به آمارهای اعلام شده در خصوص سرطان سینه در قشم و جنوب کشور، می توان نسبت به ایجاد مرکز تشخیص و درمان سرطان سینه با همکاری سازمان منطقه آزاد قشم، جهاد دانشگاهی و دانشکده علوم پزشکی اقدام کرد.

قدرت الله شاکری نژاد همچنین تصریح کرد: جهاد دانشگاهی همچنین آمادگی آن را دارد تا نسبت به ایجاد مرکز درمان زخم دیابت نیز در قشم اقدام کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: