• پنجشنبه ۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-1985-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان:

خبر استعفای معاون یا مدیران ستادی استانداری تکذیب نمی‌کنم/هر جا استاندار بگوید،خدمت می‌کنم

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان اخبار منتشره درخصوص استعفاء معاونین، مشاورین و مدیران ستادی استانداری هرمزگان را تکذیب نکرد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، در پی انتشار اخباری مبنی بر استعفای معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان، علی رئوفی گفت: خبر استعفای معاون یا مدیران ستادی استانداری را قابل تکذیب نمی دانم و تغییر معاونین، مشاورین و مدیران کل ستادی استانداری هرمزگان در دستور کار استاندار هرمزگان است.

وی تصریح کرد: استاندار به عنوان نماینده عالی نظام و دولت جمهعوری اسلامی اختیار دارد معاونین، مشاورین و مدیران ستادی و یا دستگاه های اجرایی را برحسب قانون تغییر دهد یا با شرایط احراز تصدی پست تطبیق دهند و جابجا کند.

وی افزود: برابر بخشنامه وزیر کشور، مدیران و مسئولین کشوری در محل ماموریت خویش بایستی همراه خانواده حضور داشته باشند و از هر گونه ادامه تحصیل اجتناب کرده و تمام وقت به خدمت گذاری مردم کشور بپردازند، بنابراین استاندار برای پیشبرد ماموریت های محوله و سیاست های دولت تدبیر و امید ملزم به اینگونه تغییرات مدیریتی است.

رئوفی اضافه کرد: با توجه به نشست استانداران سراسر کشور با وزیر کشور و تاکید وزیر بر انجام تغییرات مدیریتی تا پایان بهمن ماه در سطح فرمانداری های کشور در این نشست،  قطعا بایستی تغییرات مدیریتی در سطح استان هرمزگان صورت پذیرد و از اول اسفنده 96 دوره های آموزشی فرمانداران برای پیشبرد برنامه های دولت تدبیر و امید آغازخواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان عنوان کرد: منتظر دستورات و ابلاغ های جدید هستیم کسانی که برای خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کمر همت بسته اند تفاوتی ندارد که در کسوت رئیس جمهور و استاندار، معاون ،مدیرکل ، رئیس اداره و کارشناس باشند.

وی اضافه کرد: هدف خدمت به اسلام و انقلاب و مردم شریف استان است و ضروری است که مدیران توانمند، خلاق و کارآفرین و جوان و مسعتد در این دولت به کار گرفته شوند تا روز به روز رشد و توسعه پایدار استان سرعت بیشتری به خود بگیرد.

وی در پایان تصریح کرد: اینجانب در هر موقعیتی که باشم پیرو ولایت فقیه، مستخدم دولت و حامی دولت تدبیر و امید و ریاست محترم جمهور خواهم بود و هر جا که استاندار بگوید به خدمت ادامه خواهم داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: