• شنبه ۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-1387-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

هرمزگان در بین برترین دفاتر استانی؛

مدیرعامل: ایسنا متعلق و وابسته به هیچ جریان و جناحی نیست

مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران گفت: ایسنا متعلق و وابسته به هیچ جریان و جناحی نیست.
به گزارش ایسنا،  علی متقیان در نشست سالانه سردبیران ایسنا در سراسر کشور که در دفتر مرکزی ایسنا برگزار شد، اظهار کرد: قلم ما آبی و قرمز نیست و  ایسنا متعلق به‌نظام جمهوری اسلامی ایران است و از این نظام که حاصل خون هزاران شهید است دفاع و حمایت می‌کند و براین عقیده هستیم همه ارکان نظام و   قوای سه‌گانه  تحت رهبری واحد، هدف واحدی را دنبال می‌کنند فعالیت آن‌ها  و اطلاع‌رسانی اقدامات آن‌ها برای ایسنا یکسان است.
وی خاطرنشان کرد: وظیفه همه رسانه‌های  نظام اسلامی در هرکجای کشور  اطلاع‌رسانی دقیق و سریع  و صحیح در جهت اعتلای نظام اسلامی  است و ایسنا با هیچ‌یک از رسانه‌ها حالت رقابت ندارد و به‌عنوان همکار صدیق همه رسانه‌ها به اطلاع‌رسانی صادقانه و اخلاق محور اشتغال دارد.

متقیان تصریح کرد: آنچه ایسنا را به‌عنوان یک خبرگزاری دارای اعتبار کرده است، صداقت، امانت‌داری و اخلاق‌مداری در انتشار اخبار است و آنچه برای ما بسیار با اهمیت دارد حفظ آبرو و نگه‌داشتن احترام مخاطب است. اعتباری که برای این خبرگزاری کسب‌شده براساس نیت پاکی است که برای این کار بکار گرفته‌شده است.
وی تأکید کرد: ما یک خبرگزاری دانشجویی هستیم و 80 درصد خبرنگاران ما را دانشجویان جوان تحصیل‌کرده باهوش تشکیل می‌دهند. شرط ورود به ایسنا  دانشجو بودن و داشتن سن کمتر از ۲۵ سال و موفقیت در آموزش‌های هدفمند است.
وی ادامه داد:  پرورش نیروی انسانی افتخار ایسناست و نیروی انسانی در این خبرگزاری به تکامل می‌رسد؛  افتخار ایسنا جذب دانشجو است و درب آن  باید بر روی دانشجویان گشوده بماند .
مدیرعامل ایسنا بیان کرد: تشکیلات ما در استان‌ها اعتبار ایسنا در  استان محسوب می‌شوند و معرفی توانایی‌های استان و کارآمدی  استان بر عهده ماست و برای ایسنا اهمیت دارد.
متقیان بر پیگیری اخبار افتخارات نظام اسلامی در ۴۰ سال بعد از انقلاب و اطلاع‌رسانی  عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان‌ها هم‌زمان با نزدیک شدن به ایام دهه فجر و آغاز چهلمین سال انقلاب اسلامی تأکید کرد و افزود: تلاش ایسنا  در سراسر کشور  تهیه و ارسال اخباری امیدبخش از عملکرد سالانه دستگاه‌های اجرایی استان‌ها هم‌زمان با آغاز 40 سالگی انقلاب است. جوانان دانشجوی ایسنا که خود دوران پیش از انقلاب را ندیده‌اند در نظر دارند توانایی و موفقیت‌های نظام و رهاورد انقلاب اسلامی را به رشته تحریر درآورند.


به گزارش ایسنا، نشست سالانه نمایندگان اعضای تحریریه ایسنا در استان‌ها با حضور مدیرعامل و سردبیران استان‌ها، سوم و چهارم بهمن در دفتر مرکزی ایسنا برگزار شد. سردبیران ایسنا در سراسر کشور در این نشست به بیان مشکلاتشان در استان پرداخته و راهکارهایی برای رفع مشکلات و ارتقای وضعیت ایسنا در استان‌ها در حضور رئیس جهاد دانشگاهی کشور ارائه کردند.
همچنین در این نشست با حضور دکتر طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی و دکتر متقیان، مدیرعامل خبرگزاری ایسنا سردبیران برتر ایسنا معرفی و تجلیل شدند. در این مراسم از زهرا ایزد خواستی(سردبیر ایسنا خوزستان)، رضا کبودی(سردبیر ایسنا کرمانشاه)، امیرحسین طالبی (سردبیر ایسنا هرمزگان) و ابراهیم شریفی(سردبیر ایسنا لرستان) به‌عنوان چهار سردبیر برتر کشور تجلیل شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: