• یکشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-490-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

واگذاری مجتمع گلخانه ای زرتوجی میناب به متقاضیان/اولویت با متقاضیان بومی

مدیر جهاد کشاورزی میناب گفت: شرکت شهرک های کشاورزی در نظر دارد متناسب با موقعیت، مساحت و مستحدثات موجود، مجتمع گلخانه ای زرتوجی میناب را به متقاضیان واگذار کند.

محمد سالاری در گفت وگو با ایسنا، منطقه خلیج فارس در میناب، افزود: واگذاری با ملحوظ داشتن زیرساخت ها و مستحدثات انجام شده به صورت اجاره به شرط تملیک و برابر مقررات انجام خواهد شد.

مدیر جهاد کشاورزی میناب عنوان کرد: حق تفکیک و نحوه تفکیک مجتمع  و یا شهرک کشاورزی گلخانه ای  و قطعات آن  برای شرکت شهرک های کشاورزی محفوظ است.

وی نرخ واگذاری را به عهده کارشناسان رسمی دادگستری نهاد و تصریح کرد: ۳۰ درصد آن هنگام انعقاد قرارداد و مابقی حداکثر طی ( ۶) قسط هر شش ماه یکبار از متقاضی دریافت می‌شود.

سالاری بیان کرد: متقاضیان بایستی علاوه بر توانایی فنی و مالی برای ایجاد زیرساخت ها، توانایی تأمین حداقل ۲۰ درصد آورده و وثایق لازم برای اخذ تسهیلات بانکی به منظور ایجاد سازه‌ها را نیز داشته باشند.

مدیر جهاد کشاورزی میناب، بازدید متقاضیان از محل گلخانه و قطعات مورد تقاضا را الزامی دانست و اظهار کرد: متقاضیان مؤظف هستند برنامه زمانبندی اجرای عملیات را در قالب زمان معیّن ارائه و اجرای آن را در مدت تعیین شده (حداکثر سه سال) تعهد کند.

وی افزود: متقاضی تعهد می نماید که ادامه کار و تکمیل زیر ساخت مربوط به قطعه مورد تقاضا درشهرک را برابر طراحی و نقشه مورد تائید شرکت انجام دهد.

سالاری صدور سند بنام سرمایه گذار را منوط به اتمام و به بهره برداری رساندن طرح در زمان تعیین شده و تحقق سایر شروط قرارداد عنوان کرد و افزود: شرکت کنندگان در فراخوان می‌بایست آئین نامه های مربوط به معاملات دولتی و نیز قانون منع مداخله کارمندان در معاملات دولتی را مد نظر قرار داده و رعایت کند.

این مقام مسئول اولویت را با متقاضیان و سرمایه گذاران بومی دانست و عنوان کرد: پس از انعقاد قراردادها، شرکت نسبت به صدور پروانه تأسیس مجتمع گلخانه ای اقدام خواهد کرد.

مدیر جهاد کشاورزی میناب خاطرنشان کرد: متقاضیان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان میناب مراجعه و یا با تلفن07642282136 تماس حاصل کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: