• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-3588-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرعامل باشگاه گامرون هرمزگان:

از تعهد 10 روزه نمایندگان‌مان در فدراسیون فوتبال خبر نداشتم/با تداوم این روند ادامه تیمداری به صلاح نیست

مدیرعامل باشگاه گامرون هرمزگان خواستار مساعدت استاندار، مجمع نمایندگان استان در مجلس و مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان در خصوص وضعیت این تیم شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، تیم فوتبال گامرون هرمزگان که این روزها با مشکلات عجیب و غریبی رو به رو است و هر هفته با تهدید کنار گذاشته شدن از مسابقات لیگ دسته دوم کشور مواجه می شود، در آستانه انحلال قرار دارد و همچنان پرونده سیاه مالی باشگاه آلومینیوم هرمزگان گریبانگیرش است!

در همین خصوص مدیرعامل باشگاه گامرون هرمزگان در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه به واسطه تعدادی از دوستان سالجاری برای خرید امتیاز تیمی در مسابقات فوتبال کشور از استان هرمزگان ورود کردیم، افزود: طی این ماه ها با زحمت فراوان و با تکیه بر پتانسیل نیروهای بومی تیمی را تشکیل و روانه مسابقات کردیم اما از همان هفته نخست با مشکلات عدیده ای مواجه شدیم.

محمد پورمجسن با اشاره به اینکه شاید همگان تصور کنند مشکل تیم گامرون مالی است که به هیچ وجه صحت ندارد، اضافه کرد: مشکل اساسی تیم ما موضوع مالکیت و مشکلات گذشته تیم آلومینیوم هرمزگان است که سبب شده فدراسیون بارها مانع از حضور تیم در زمین مسابقه شود.

وی با بیان اینکه برخی رفتارها و صحبت ها دلم را آزرده خاطر کرده است، تصریح کرد: نام تیم ما گامرون است و تمامی قراردادها در هیئت فوتبال به این نام ثبت شده است اما تمامی نامه های فدراسیون و حتی کارت بازیکنان نیز به نام آلومینیوم هرمزگان صادر شده است.

مدیرعامل باشگاه گامرون هرمزگان با اشاره به اینکه پرونده سنگین بدهی مالی باشگاه آلومینیوم هرمزگان به گونه ای است که هیچکس حاضر نیست با این نام در مسابقات لیگ دسته سوم شرکت کند، اظهار کرد: روزی که امتیاز این تیم به بنده واگذار شد قرار بود با نام گامرون و فارغ از تیم آلومینیوم باشد اما امروز شاهد هستیم همچنان در کشمکش نام و بدهی های گذشته قرار داریم.

پورمحسن با بیان اینکه پیش از مسابقه هفته دوم نیز طی نامه ای از فدراسیون اعلام شد به دلیل مشکلات مالی که مانع از حضورمان در زمین مسابقه می شوند که نتوانستیم دیدارمان را در اهواز برگزار کنیم، ادامه داد: طی آن آقایان صیاد و خواجه فینی راهی تهران شدند و طی تماسی خبر از برطرف شدن این موضوع شدند اما حالا نامه ای را فدراسیون نشان می دهد که دوستان در آن تعهد به پرداخت بدهی تیم آلومینیوم کرده اند.

وی با اشاره به اینکه تعهد این نمایندگان بدون هماهنگی و اطلاع بنده بود و طی آن باید طی ده روز این بدهی یک میلیارد و ششصد میلیون تومان پرداخت شود، عنوان کرد: به هیچ وجه از این موضوع اطلاع نداشته ام و نمی دانم چرا این دوستان به جای حل مشکل بر مشکلات قبلی افزودند.

مدیرعامل باشگاه گامرون هرمزگان با بیان اینکه در این شش هفته سرمربی تیم تا ده دقیقه مانده به آغاز مسابقه نمی داند آیا مجوز انجام مسابقه داریم یا خیر و کدام بازیکن مجوز حضور دارد، اضافه کرد: بازیکنان و کادرفنی در این مدت با مشکلات روحی بسیاری رو به رو بوده اند و این موضوع به شدت بر روی روحیه آن ها تأثیر داشته و تحت فشار به میدان می روند.

پورمحسن با اشاره به اینکه با تداوم این روند ادامه تیمداری به صلاح نیست، اضافه کرد: کدام انسان عاقلی برای حضور در لیگ دسته سوم حاضر است بدهی میلیاردی تیم آلومینیوم را بپردازد.

وی با بیان اینکه امیدوارم مسئولان ورزش و هیئت فوتبال استان به فکر راهکار مناسب برای برون رفت از این وضعیت باشند، تصریح کرد: از استاندار هرمزگان، مجمع نمایندگان استان در مجلس و مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان می خواهم با نگاهی جدی به این موضوع ورود کرده و هرچه زودتر برای حل این مشکل همت جدی کنند.

پورمحسن در پایان گفت: هرمزگان تنها دو تیم در لیگ های فوتبال کشور دارد و اگر به وضعیت تیم گامرون که از کادرفنی و بازیکنان بومی برخوردار است حمایت نشود این دو تیم هم به یک تیم در لیگ دسته دوم خلاصه می شود در حالی که استان های همجوار تعداد تیم هایشان در لیگ های کشوری به بیش از 10 تیم می رسد اما هرمزگان برای فراهم کردن شرایط حضور دو تیم هم با مشکل رو به رو است!


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: