• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-1284-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان:

از فعالیت واحدهای فاقد پروانه کسب جلوگیری می‌شود/ساماندهی پارکینگ‌های شهر بندرعباس ضرورت دارد

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: واحدهای صنفی بدون مجوز و پروانه کسب باید نسبت به دریافت پروانه کسب اقدام کنند و در غیر اینصورت از فعالیت واحدهای فاقد پروانه کسب در مهلت مقرر جلوگیری بعمل می آید.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، خلیل قاسمی در پانزدهمین جلسه کمیسیون نظارت بر اصناف شهرستان بندرعباس، افزود: واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب باید شناسایی و اخطار پلمپ دریافت کنند.

وی با تأکید مجدد برای اجرای این طرح، افزود: اتاق اصناف مرکز استان و اتحادیه های مرتبط با هماهنگی اماکن عمومی شهرستان بندرعباس نسبت به اخطار و پلمپ واحدهای فاقد پروانه کسب اقدام کنند.

قاسمی اظهار کرد: واحدهای صنفی بدون مجوز و پروانه کسب یا باید نسبت به دریافت پروانه کسب اقدام کنند و در غیر اینصورت از فعالیت واحدهای فاقد پروانه کسب در مهلت مقرر جلوگیری بعمل می آید و واحدهای مذکور توسط اماکن عمومی پلمپ می شوند.

این مقام مسئول ساماندهی پارکینگ های شهر بندرعباس را در اولویت کمیسیون نظارت دانست و عنوان کرد: در شهرستان بندرعباس 20 پارکینگ دارای مجوز هستند که از این تعداد 14 واحد فعال، 6 واحدغیرفعال، یک واحدطبقاتی، دو واحد نیمه مسقف و همچنین 5 واحدشبانه روزی هستند.

وی در پایان اظهار کرد: به مناست فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی بازار و پاساژهای شهر بندرعباس باید با همکاری اتاق اصناف واحدهای صنفی آذین بندی شده و شهر جلوه ای همانند سال‌های نخست انقلاب و یاد آور روز های پرشور انقلاب شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: