• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-3788-5
  • خبرنگار : 40
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس:

بیشتر توان خود را باید در زمینه ورزش های آبی و ساحلی بگذاریم

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: برگزاری المپیاد ورزش های آبی و ساحلی با توجه به اینکه به ورزش بندرعباس و در ادامه استان هرمزگان کمک می کند بسیار خوب و مثب است.

اسلام باوقار  در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، بیان کرد: با توجه به اینکه بندرعباس شهری ساحلی است، قطعاً اگر بتوانیم از این ساحل برای ورزش های آبی و ساحلی استفاده بهینه کنیم، می توانیم در کشور حرفی برای گفتن در این زمینه داشته باشیم.

وی با بیان اینکه تلاش همه مسئولین در بخش ورزش های آبی و ساحلی نیاز است، ادامه داد: شهرداری تنها یک دستگاه است و نیاز است تمام دستگاه های اجرایی برای استفاده از ظرفیت های ساحلی برای پرورش استعدادهای ورزشی اقدام کنند.

باوقار تصریح کرد: شهرهای دیگر گوی سبقت از هرمزگان را در ورزش های آبی و ساحلی ربوده اند که باید در این زمینه در هرمزگان حمایت ها بیشتر شود تا به نتیجه مطلوبمان دست یابییم.

وی ادامه داد: با توجه به برگزاری این المپیاد در رشته های مختلف، قطعاً استعدادهای مختلفی کشف شدند که نیاز است از آن ها حمایت صورت گیرد تا به نتایج مطلوبمان در عرصه ورزش های آبی و ساحلی دست یابییم.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در پایان گفت: برگزاری المپیاد ورزش های آبی و ساحلی با توجه به اینکه به ورزش بندرعباس و در ادامه استان هرمزگان کمک می کند بسیار خوب و مثب است.

بیشتر توان خود را باید در زمینه ورزش های آبی و ساحلی بگذاریم

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: از اینکه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برای سومین دوره این المپیاد را برگزار کرد، جای قدردانی دارد و امیدواریم این اقدام باعث شود همه دستگاه ها در این مقوله ورود کنند.

اسماعیل بواشه در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس بیان کرد: ورزش های آبی و ساحلی با توجه به ظرفیتی که در بحث دریا و ساحل در استان هرمزگان وجود دارد، باید هرچه بیشتر به آن توجه شود.

وی تصریح کرد: ورزش های آبی و ساحلی باید با فواصل کوتاه در طول سال برگزار شوند تا جهشی را در کشور در این زمینه برای هرمزگان شاهد باشیم.

بواشه خاطرنشان کرد: خوشبختانه ما ورزشکاران با استعدادی را در زمینه اینگونه ورزش ها نیز دارا هستیم و باید در کشور حرف اول را در این خصوص بزنیم.

وی اضافه کرد: متاسفانه ورزشکاران آبی و ساحلی به خصوص بانوان فوتبال ساحلی با توجه به افتخار آفرینی هایی که داشته اند بسیار مظلوم واقع شده اند که امیدوارم با تداوم این گونه ورزش ها به پیشرفت های خوبی دست یابیم.

این عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس با بیان اینکه ما بیشتر توان خود را باید در زمینه ورزش های آبی و ساحلی بگذاریم و از این موهبت الهی به خوبی بهره گیری کنیم، ابراز کرد: از اینکه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برای سومین دوره این المپیاد را برگزار کرد جای قدردانی دارد و امیدواریم این اقدام باعث شود همه دستگاه ها در این مقوله ورود کنند و از ورزش های آبی و ساحلی حمایت کنند تا شاهد رشد و نمو در ورزش های آبی و ساحلی شویم.

وی اظهار کرد: ورزش های آبی و ساحلی دو حسن دارد یکی اینکه برای سلامتی مفید هستند و دیگری اینکه می توان این ورزش ها را خانوادگی نیز انجام داد و باعث شور و هیجان برای خانواده ها شود.

بواشه گفت: اینکه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این زمینه اقدام کرده است حرکت بسیار خوبی است اما باید دیگر دستگاه ها نیز در این مسیر همگام شوند و می توانند با مرکزیت شهرداری به اینگونه ورزش ها کمک کنند.

برای جوانان ساحل نشین، ورزش های آبی و ساحلی ارزشگذاری مناسبی است

رئیس کمیسیون بهداشت، سلامت خدمات شهری شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: از اینکه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اقدام به برگزاری این المپیاد کرده است و موجب کشف استعدادهای بومی ورزشی شده است تشکر ویژه می کنم.

فرزانه آرامش در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، بیان کرد: با توجه اینکه بندرعباس شهری ساحلی است برگزاری این المپیاد حرکت بسیار خوبی است و از این المپیاد باید بهره وری مناسبی صورت دهیم.

وی تصریح کرد: محدودیت هایی در برگزاری اینگونه المپیادها وجود دارد و باید این محدودیت ها را از بین ببریم و با توجه به استقبال جوانان از این المپیاد با گسترش این اتفاق از موقعیت ساحلی بندرعباس بهره وری کنیم.

آرامش در پایان گفت: برای جوانان ساحل نشین، ورزش های آبی و ساحلی ارزشگذاری مناسبی است و از اینکه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اقدام به برگزاری این المپیاد کرده است و موجب کشف استعدادهای بومی ورزشی شده است تشکر ویژه می کنم و امیدوارم هرچه بیشتر بتوانیم در این زمینه حمایت ها را صورت دهیم.

انتظاری شهروندان توجه بیشتر به ساحل است

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: با توجه به معضلات اجتماعی که در شهر بندرعباس وجود دارد ورزش می تواند از بسیاری از معضلات اجتماعی جلوگیری کند.

اسماعیل موحدی نژاد در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، بیان کرد: از اینکه مسئولین سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اقدام به برگزاری سومین دوره المپیاد ورزش های آبی و ساحلی کرده اند کمال تشکر را دارم.

وی با اشاره به این موضوع که بندرعباس شهری ساحلی است، افزود: با توجه به معضلات اجتماعی که در شهر بندرعباس وجود دارد ورزش می تواند از بسیاری از معضلات اجتماعی جلوگیری کند و شور و نشاط را در جامعه حاکم می کند که ورزش های آبی و ساحلی یک بهره وری مناسب در این موضوع به شمار می رود.

موحدی نژاد خاطرنشان کرد: انتظاری که شهروندان از ما متولیان امور شهری دارند توجه بیشتر به ساحل است و یکی از مطالبات جدی جوانان پررنگ کردن ورزش های آبی و ساحلی است که با تلاش همکارانم در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی این امر محقق شده است و نیاز است برنامه ریزی بهتری برای انجام مسابقات منسجم تر صورت گیرد.

شهرداری بازوی ورزش بندرعباس است

رئیس اداره ورزش وجوانان بندرعباس گفت: سومین دوره المپیادهای ورزش های آبی و ساحلی با پیشرفت های خوبی در افتتاحیه و سطح کمی و کیفی بیشتری برخوردار بود که از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در خصوص این اقدام کمال تشکر را دارم.

امین رئیسی در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، اظهار کرد: با توجه به وسعت وسیع ساحلی که بندرعباس دارا است، امیدواریم سال به سال مسابقات آبی و ساحلی با شکوه تر، با کیفیت تر و با تعدد رشته های بیشتری برگزار شود.

وی تصریح کرد: شاید در رشته های گروهی استان هرمزگان نتواند در مسابقات جهانی شرکت کند ولی در رشته های انفرادی این پتانسیل در آقایان و بانوان بندرعباسی وجود دارد که نوید بخش مقام های آسیایی و جهانی برای ورزشکاران این شهر است.

رئیس اداره ورزش وجوانان بندرعباس اضافه کرد: هر مسابقه ای که دوره های قبلی را نیز تجربه کرده باشد قطعاً پیشرفت خواهد کرد و امسال نیز که سومین دوره این المپیاد در بندرعباس برگزار شد با پیشرفت های خوبی در افتتاحیه و سطح کمی و کیفی بیشتری برخوردار بود که از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در خصوص این اقدام کمال تشکر را دارم.

وی افزود: شهرداری بازوی ورزش بندرعباس است و باید رشته های ورزشی بیشتری را تحت پوشش قرار دهد تا با استفاده از این پتانسیل و ظرفیت ها بهره وری مناسبی صورت گیرد.

رئیسی در پایان گفت: تنها نباید دست یاری در زمینه ورزش به سمت شهرداری باشد، بلکه از نهادها، سازمان ها و صنایعی که می توانند در این زمینه حمایت کنند پیشاپپش تشکر می کنیم که در زمینه حمایت از ورزش استان همپای اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: