• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-3988-5
  • خبرنگار : 40
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

پایان کار سومین المپیاد ورزش های آبی و ساحلی بندرعباس

سومین المپیاد ورزش های آبی و ساحلی بندرعباس که از اول بهمن ماه در نوار ساحلی خلیج فارس به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در رشته های والیبال، پرتاب وزنه، قایقرانی، ماهیگیری، فوتبال، فوتوالی، دو ۶۰ متر، دو استقامت، جت اسکی، اسکی روی آب، دو-شنا، طناب‌کشی و پرچم در ساحل برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، در این المپیاد در رشته ماهیگیری که با حضور شهروندان بندرعباسی برگزار شد، ماهیگیران با یک شناور بر آب های خلیج فارس مشغول به ماهگیری شدند و به رقابت با یکدیگر پرداختند و در پایان سیروس عالی پور، محمدتقی خانی و محمد اکبری توانستند رتبه های برتر را به ترتیب از آن خود کنند.

در مسابقات قایقرانی در بخش آقایان در رشته “تورینگ آزاد” پویا میری، ابراهیم کانونی، محمد محمدیان، رشته “تورینگ نونهالان” محمد صالح، امیرحسین عنبرپور، سبحان گذری و در رشته “کایاک بزرگسالان” سجاد احمدی، سجاد کریمی و نوید وطن خواه توانستند به ترتیب عناوین برتر مسابقات را کسب کنند.

همچنین در بخش بانوان این رقابت ها در رشته “کایاک آزاد” کیانا کمال زاده، فاطمه احمدی، پریا رستمی، رشته “کایاک نونهالان” فاطمه ملیوار، باران بامشاد، نرجس سالاری پور، رشته “تورینگ آزاد” ماهک سلمانی، نگار وطن خواه، ام البنین دوگانی و در رشته “تورینگ نونهالان” ستایش بهبودی، فاطمه پوربابایی، یکتا صادقی توانستند به ترتیب عناوین برتر این دوره از مسابقات را از آن خود کنند.

در مسابقات اسکی روی آب این رقابت ها در رشته اسلالوم حسن شریفی، عبدالرحمن طبلی نژاد، حسن فارغی و در رشته ویک برد علی طبلی نژاد، محمدشریف شریفی و صالح صفاری به ترتیب عناوین برتر را کسب کردند.

همچنین در رده سنی ۱۰ تا ۱۴ سال نیز عبدارحمن فارغی طبلی، محمد لنگان و محمد شریفی نژاد به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند.

در مسابقات فوتوالی این رقابت ها تیم های استدیو طاها فیلم، پارک شهر و بناگستر به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته جت اسکی نیز علیرضا داوند، مسعود احمدی و اعلا فیصلی به ترتیب عناوین برتر را کسب کردند.

در مسابقه دو خردسالان این المپیاد نیز رز علیپور و عسل شجاعی به ترتیب عناوین برتر را کسب کردند.

در رشته پرتاب وزنه این رقابت ها آیدا مرادی، سارا راز و مینا ناصریان به ترتیب عناوین برتر را کسب کردند.

در مسابقه دو ۶۰ متر آقایان این المپیاد محمدامین ازدگر، فرشید شبانی و علی سالاری به ترتیب عناوین برتر را کسب کردند.

در مسابقه دو استقامت بانوان این المپیاد سعیده دهقانی، آرزو بهرامی و سمیرا همتی به ترتیب عناوین برتر را کسب کردند.

در مسابقه دو استقامت آقایان این المپیاد طاهر شهبازی، ساسان دهقانی و حسین دمادم به ترتیب عناوین برتر را کسب کردند.

تیم های بدر(ب)، بدر(الف) و پانهو توانستند با شکست رقبای خود به ترتیب رتبه های برتر مسابقه والیبال ساحلی بانوان این مسابقات را کسب کنند.

در مسابقات والیبال ساحلی آقایان نیز تیم های بتا، تایدواتر و بناگستر کرانه با شکست رقبای خود به ترتیب رتبه های برتر را از آن خود کردند.

در مسابقه طناب کشی تیم های مخابرات، آتش نشانی و شهدای روستای بازیاری به ترتیب عناوین برتر را کسب کردند.

در مسابقه پرچم در ساحل نیز مهدی طبیب زاده، امیررضا کمالی و اسماعیل باستین به ترتیب عناوین برتر را کسب کردند.

در مسابقه دو-شنا نیز مسعود محترم پناه، مجید صادقی و محمدامین درخشنده به ترتیب عناوین برتر را کسب کردند.

در مسابقات فوتبال ساحی که پر استقبال ترین رشته ورزشی سومین المپیاد ورزش های آبی و ساحلی بندرعباس بود، در دیدار نهایی این رقابت ها تیم های سهند و فولاد هرمزگان به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم سهند موفق به شکست حریف خود شد و توانست قهرمان مسابقات فوتبال ساحلی سومین المپیاد ورزش های آبی و ساحلی بندرعباس شود.

در این بخش همچنین تیم سهند و جوانان شهرداری توانستند به ترتیب دیگر عناوین این مسابقات را کسب کنند که در پایان از تیم های برتر با اهدای لوح، مدال و نشان المپیاد تقدر به عمل آمد.

در مسابقات فوتبال ساحلی این المپیاد هادی بهرامی، حسین زرنگار، محمد طالبی و مهدی جعفری به عنوان ناظر فعالیت داشتند و آیدین میرزاده، مجید ابراهیم زاده افشار، اصغر احمدی، احمد شفاخوا و مهران هاشمی پور نیز داوران این رقابت ها بودند.

میلاد قنبری با ۱۶ گل زده در این مسابقات آقای گل شناخته شد و تیم شهید کاشانی نیز به عنوان تیم اخلاق این دوره از رقابت ها معرفی شد.

از سری برنامه های جنبی سومین المپیاد ورزش های آبی و ساحلی بندرعباس، همچنین جشنواره مجسمه های شنی برای کودکان برگزار شد که در پایان این جشنواره مریم طبسی، فاطمه صفت زاده و سهراب آشفته توانستند عناوین برتر این مسابقه را کسب کنند.

به گزارش ایسنا، در این المپیاد از نفرات برتر رشته های مختلف با اهدای لوح و مدال به تمام تیم ها و نفرات برتر و اهدای نشان سومین المپیاد ورزش های آبی و ساحلی بندرعباس به تیم ها و نفرات نخست هر بخش تقدیر به عمل آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: