• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-690-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نمایشگاه مُد قشم برپا شد

نمایشگاه مُد قشم با ارائه تنوعی از البسه، کیف و کفش تولیدکنندگان داخلی کشور و همچنین محصولات خارجی با اقبال عمومی مردم همراه شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، این نمایشگاه چهار روزه جمعه شب با 27 غرفه و ارائه 90 درصد محصولات تولید داخل کشور در زمینه پوشاک، کیف و کفش توسط مدیرکل ورزش و جوانان این سازمان افتتاح شد.

البسه ارائه شده در نمایشگاه مُد قشم محصول تولید کنندگان پوشاک شهرهای مشهد، قم، شیراز، تهران، کرمانشاه، یزد و جزیره قشم می باشد که با اقبال خوب مردم همراه شده است.

در این نمایشگاه همچنین غرفه هایی برای ارائه لباس های بومی و محلی جزیره نشینان با هدف معرفی سنت ها و ارتقاء فرهنگ بومی دایر شده است.

نمایشگاه مُد قشم فرصت مناسبی است تا تولید کنندگان لباس، کیف و کفش کشور با ارزیابی موقعیت مهم جزیره قشم به عنوان یکی از دروازه های ورود کالاهای مورد نیاز مردم، با ایجاد واحدهای تولیدی لباس، کیف و کفش در این منطقه و بهره بردن از مزایای 20 سال معافیت مالیاتی، تولیدات خود را از قشم به نقاط مختلف ایران صادر کنند.

به گزارش ایسنا،نمایشگاه مُد قشم با ارائه البسه زنانه، مردانه، بچگانه و پوشاک ویژه نوزادان به همراه کیف و کفش تا امروز نهم بهمن ماه در سالن نمایشگاه بین المللی قشم دایر است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: