• سه شنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-1684-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش خبر داد:

مشکلات فراروی سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی منطقه آزاد کیش بررسی می‌شود

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: مشکلات و موانع فراروی سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی بخش خصوصی در معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش بررسی می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، محمدرضا سعیدی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر، اظهار کرد: با برپایی نشست‌ها و جلسات در کارگروه‌های مختلف و با دعوت از صاحبان صنایع، بخش خصوصی، مالکان پروژه‌های ساختمانی، انبوه‌سازان و رؤسای بانک‌های مستقر در جزیره کیش به بررسی موانع مشکلات فراروی بخش خصوصی خواهیم پرداخت.

وی با اشاره به تأکید مدیرعامل منطقه آزاد قشم مبنی بر رفع موانع و مشکلات سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی و تسهیل شرایط فعالیت بخش خصوصی در جزیره کیش، اظهار کرد: جلسات کارگروه‌های اقتصادی طی سه ماه گذشته با حضور صاحبان سرمایه و فعالان اقتصادی در سازمان منطقه آزاد کیش با جدیت تشکیل شده و تا حصول نتایج منطقی و مثبت دنبال خواهد شد. 

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش افزود: بررسی موانع و مشکلات فراروی سرمایه‌گذاران در جهت تسریع و اتمام مراحل ساخت پروژه‌های نیمه‌تمام و بهره‌برداری از این طرح‌ها و جلب مشارکت بانک‌ها برای اعطای تسهیلات و تأمین اعتبار طرح‌های نیمه‌تمام با هدف رونق بیشتر فضای کسب‌وکار و فعالیت‌های اقتصادی در جزیره کیش از مهم‌ترین موارد مطرح شده در این جلسات است.

سعیدی ادامه داد: در راستای حمایت از سرمایه‌گذاران روز یكشنبه (هشتم بهمن‌ماه) جلسه‌ای با حضور رؤسای تمامی بانك‌های مستقر در منطقه آزاد كیش برگزار شد و مذاكرات مفصلی با مدیران بانك‌ها صورت گرفت.

وی اضافه کرد: در این جلسه مشكلات بانك‌ها، سازمان و سرمایه‌گذاران به بحث و بررسی گذاشته شد و علاوه بر آن به‌منظور تسهیل و توسعه روابط بانك‌ها با سازمان مقرر شد شورای هماهنگی بانك‌های منطقه آزاد كیش در آینده تشكیل شود.

به گزارش ایسنا، پیش‌ازاین نیز مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و تیم مدیریتی وی در روند بازدید از پروژه‌های بخش خصوصی در جزیره کیش و برگزاری نشست‌های متعدد با سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی از نزدیک در جریان مشکلات و شرایط فعالیت آن‌ها قرار گرفته بودند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: