• پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-4088-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس هیئت مدیره باشگاه گامرون هرمزگان:

در برنامه ریزی سه ساله راهی لیگ برتر می‌شویم/متولیان ورزش هرمزگان باید تأثیر بیشتری داشته باشند

رئیس هیئت مدیره باشگاه گامرون هرمزگان گفت: اینکه این پتانسیل در تیم فوتبال گامرون وجود دارد که بتواند در برنامه ریزی سه ساله راهی لیگ برتر شود.

عبدالله آبسواران در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، افزود: در خصوص مشکلات ساختاری این باشگاه باید متولیان ورزش و نمایندگان هرمزگان در مجلس پیگیر برطرف کردن آن باشند که خوشبختانه از جانب مجمع نمایندگان نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه این باشگاه با مشکلات مالی رو به رو نیست، تصریح کرد: امروز مبلغی نیز به اعضای تیم پرداخت شد تا پیش از دیدار فردا برابر سپاهان ایذه با انگیزه بیشتر راهی میدان شوند.

آبسواران با اشاره به اینکه در این فصل به دنبال محک و آزمودن نیروهای بومی در تیم فوتبال گامرون در لیگ دسته سوم هستیم، اضافه کرد: در فصل آینده به طور حتم چه با صعود چه با خرید امتیاز در لیگ دسته دوم حاضر خواهیم شد و لازم بود در این فصل بازیکنان بومی نیز خود را در لیگ سه محک زده تا برای حضوری پر قدرت در فصل آینده آمادگی داشته باشند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه گامرون هرمزگان با بیان اینکه این پتانسیل در باشگاه گامرون وجود دارد که بتواند در برنامه ریزی سه ساله راهی لیگ برتر فوتبال شود، عنوان کرد: خوشبختانه با نگاه مثبت و حمایتی که از سوی استاندار هرمزگان به ورزش و این باشگاه وجود دارد به طور حتم شاهد تحقق این هدف خواهیم بود زیرا استاندار خود بارها اعلام کرده هرمزگان ظرفیت تیم لیگ برتری در رشته فوتبال را دارد.

وی با اشاره به اینکه ترکیب هیئت مدیره باشگاه گامرون هرمزگان در آینده ای نزدیک با حضور چهره های تأثیرگذارتری تقویت می شود، اضافه کرد: مدیرعامل باشگاه در این مدت به خوبی توانسته از عهده وظایف و تعهداتش بربیاید و با شناختی که از کادرفنی و بازیکنان دارم به طور حتم آینده روشنی رقم خواهد خورد.

آبسواران در پایان با تأکید بر اینکه متولیان ورزشی استان باید تأثیر بیشتری در بحث حمایت از این باشگاه داشته باشند، افزود: با وجود اینکه وضعیت مالی باشگاه مناسب است اما امیدواریم با حمایت استاندار و مجمع نمایندگان استان در مجلس بتوانیم از حمایت صنایع غرب بهره مند شویم. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: