• جمعه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-2387-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بازیگر برگزیده تئاتر ایران:

از شدت خوشحالی برنده شدن، شلنگ آب را بر بالای سرم گرفتم/امیدوارم کارمند رسمی شهرداری هرمز شوم

بازیگر برگزیده تئاتر ایران گفت: در صورت امکان بنده را در شهرداری هرمز کارمند رسمی کنند تا با این اقدام بتوانم دغدغه خانواده ام را برطرف کرده و از امنیت شغلی برخوردار باشم.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، علی ملاحی صبح امروز با حضور در یک برنامه تلویزیونی با بیان اینکه این جایزه را به مردم استان هرمزگان به ویژه مردم جزیره هرمز تقدیم می کنم، افزود: لحظه ای که به بنده اعلام شد نامزد دریافت جایز شده ام در حال آب پاشی به فضای سبز جزیره هرمز بود.

وی که پاکبان شهرداری هرمز است، تصریح کرد: در آن لحظه از شدت خوشحالی شلنگ آب را بر بالای سرم گرفتم و خیس شدم و به همکارم اعلام کردم آیا واقعیت دارد؟!

ملاحی با اشاره به اینکه شب که خبر برنده شدنم را شنیدم خیلی خوشحال شدم زیرا نتیجه تلاشم را گرفتم، اضافه کرد: امیدوارم بار دیگر در نمایش جدیدی بازی کنم و بتوانم هنر مردمان هرمز را به تمامی اقصی نقاط کشور نشان دهم.

بازیگر برگزیده تئاتر ایران با بیان اینکه این جایزه نشان داد برای هر کاری اگر زحمت بکشی دیده شده و می توانی موفق شوید، اضافه کرد: جزیره هرمز هیچگونه زیرساخت هنری ندارد و تمامی تمرینات گروه های تئاتر که به پنج گروه می رسد که در سالن های ورزشی، مدارس و کنار ساحل انجام می شود.

ملاحی با اشاره به اینکه شهردار هرمز همواره به بنده لطف داشته است و برای تمامی اجراها و تمرینات با بنده همکاری داشته است، عنوان کرد: از وقتی در شهرداری مشغول به فعالیت شدم تاکنون پاکبان هستم و امسال حقوقم به یک میلیون و ششصد هزار تومان رسیده است.

بازیگر برگزیده تئاتر ایران با بیان اینکه از شهردار هرمز می خواهم در صورت امکان بنده را در شهرداری هرمز کارمند رسمی کند، اضافه کرد: امیدوارم به این اقدام بتوانم دغدغه خانواده ام را برطرف کرده و از امنیت شغلی برخوردار باشم.

به گزارش ایسنا، سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر "علی ملاحی" عنوان بازیگر مر  برگزیده تئاتر ایران را برای نمایش "اعداد در بیابان" بدست آورد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: