• شنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-8414-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

گزارش ایسنا چاره ساز شد/برخورداری اهالی روستای«نَز»از آب آشامیدنی تا اسفند

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه هرمزگان، گفت: این آمادگی را داریم از هم اکنون عملیات آبرسانی به روستای نَز را آغاز کنیم و تا اسفندماه اهالی این روستا را از آب آشامیدنی بهره مند کنیم.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس در میناب، طی روزهای اخیر خبری مبنی بر "به صدا در آمدن زنگ خطر بحران آب در روستای نَز و امکان تخلیه روستا طی روزهای آینده" بر روی خروجی خبرگزاری ایسنا قرار گرفت و بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشت.

 سرهنگ محمد دمی زاده در حاشیه بازدید از روستای نَز از توابع بخش سندرک میناب، ضمن تشکر از حضور مردم و تبریک به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر، گفت: خیلی واضح و روشن است که مردم روستای نز از لحاظ تامین آب مصرفی خود در مضیقه هستند.

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه هرمزگان افزود: به لحاظ انعکاس اخبار منتشر شده مبنی بر وجود مشکلات در زمینه آب روستای نز از سوی فرماندهی سپاه هرمزگان این ماموریت داده شد تا از نزدیک این موضوع را پیگیری و بررسی کنیم.

وی لزوم حل این مشکل را نیازمند همراهی و همیاری مردم روستا دانست و عنوان کرد: با تلاش و همت شما این آمادگی را داریم که این مشکل را برطرف کنیم.

دمی زاده مشخص شدن نقطه دقیق حفر چاه آب شرب را بر عهده مردم و کارشناسان مربوطه در این خصوص نهاد و خاطرنشان کرد: به یاری خداوند متعال و همت مردم روستا این آمادگی را داریم از هم اکنون این پروژه را آغاز کنیم و تا اسفندماه مردم روستا از آب آشامیدنی سالم برخوردار باشند.

|


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: