• شنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-8514-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده انتظامی شهرستان میناب:

شورای حل اختلاف کرگان از اجرای عملیات مطلع بود

فرمانده انتظامی میناب با بیان اینکه در قضیه پیش آمده طبق قوانین نیازی به هماهنگی با اعضای شورا نبود، گفت: در خصوص اجرای عملیات ارتقا امنیت اجتماعی در بندر کرگان به رئیس شورای حل اختلاف اطلاع داده شده بود.

سرهنگ محمد رستمی در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، در خصوص خبر منتشر شده در برخی رسانه ها مبنی بر عدم اطلاع رسانی شورای روستای کرگان از اجرای عملیات ارتقا امنیت اجتماعی، گفت: با توجه به سوابق و تجاربی که از گذشته وجود داشت و در جهت جلوگیری از درگیری، پیش از ورود به روستا جهت اجرای طرح با رئیس شورای حل اختلاف کرگان موضوع بازرسی از چند منزل را مطرح کردیم تا با اطلاع رسانی از تجمع و تحرک توسط برخی جوانان و مردم جلوگیری صورت گیرد.

فرمانده انتظامی میناب در خصوص علل جمع‌آوری دستگاه DVR دوربین‌های مداربسته دهیاری بندرکرگان نیز اظهار کرد: این سیستم هم برای استفاده از تصاویرضبط شده آن در خصوص شیوه کشته شدن فرد و هم برای جلوگیری و نشر تصاویر که عده‌ای تصمیم داشتند به شبکه‌های معاند نظام ارسال کنند، جمع‌آوری شد.

گفتنی است؛ پیش از این خبری در برخی رسانه ها مبنی بر عدم اطلاع رسانی شورای روستای کرگان برای اجرای طرح عملیات پاکسازی منتشر شد که فرمانده انتظامی میناب نسبت به این خبر واکنش نشان داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: