• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-1190-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

30 پروژه عمرانی در قشم افتتاح شد/ گلبانگ عمران در شهر و روستا

30 پروژه عمرانی شامل برقرسانی، افتتاح زمین چمن مصنوعی، احداث پارک محله ای و زمین چمن، مدرسه، خانه بهداشت، خانه عالم و آسفالت معابر در نقاط مختلف شهرستان قشم به بهره برداری رسید.

فرماندار قشم در حاشیه برگزاری این مراسم و در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس در قشم، بیان کرد: افتتاح زمین چمن مصنوعی، ترمیم سکوها و رنگ آمیزی با اعتباری بالغ بر 19 میلیارد و 500 میلیون ریال انجام گرفت.

علیرضا نصری همچنین از افتتاح پست برق شهرک «الهیه» قشم به نمایندگی از هشت پروژه بقرسانی گفت و افزود: برای ایجاد پست برق این شهرک، یک میلیارد و 200 میلیون ریال و جمعا بالاغ بر 61 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی همچنین با اشاره به اقدامات خوب و سانده شهرداری درگهان در عمران و آبادی این شهر، اضافه کرد: احداث پارک و زمین چمن محله با اعتباری حدود هفت میلیارد  500 میلیون ریال از محل اعتبارات شهرداری از دیگر پروژه ها بوده است.

فرماندار قشم، همچنین افتتاح مدرسه سه کلاسه باغ بالا با اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون ریال، افتتاح هشت پروژه بهداشتی در روستاهای شهرستان با هزینه چهار میلیارد و 660 میلیون ریال سخن گفت.

وی ادامه داد: خانه بهداشت روستای «دفاری» به ارزش هشت میلیارد و 400 میلیون ریال با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و کمیته امداد امام خمینی (ره) به بهره برداری رسید.

نصری همچنین از آسفالت معابر و پارک محله ای صحابه در سوزا گفت و افزود: برای اجرای این پروژه بیش از 9 میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: