• جمعه ۲۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-6585-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس:

نامه امام راحل به گورباچف دنیای کمونیست را بهم ریخت

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: نامه امام راحل به گورباچف دنیای کمونیست را بهم ریخت و صدای شکسته شدن هیبت کمونیست به گوش هوادارانش رسید.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، حجت السلام و المسلمین سید مصطفی ذوالقدر در آئین افتتاح از 228 پروژه بهداشتی و درمانی در استان هرمزگان، افزود: از زمانی که امام خمینی(ره) به نجف رفتند، بنده به دیدارش رفتم و در کنارشان قرار داشتم.

وی اظهار کرد: زندگی ساده امام راحل در نجف آنچنان ساده و بی ریا بود که مثال زدنی است و حتی با وجود اینکه سایر مراجع تقلید از ماشین استفاده می کردند ولی امام خمینی(ره) هیچ ماشینی نداشت.

ذوالقدر با بیان اینکه امام خمینی(ره) وقتی وارد ایران شد به داخل کاخی نرفت بلکه در خانه ای کوچک سکنی گزیدند، خاطرنشان کرد: نامه امام راحل به گورباچف دنیای کمونیست را بهم ریخت و صدای شکسته شدن هیبت کمونیست به گوش هوادارانش رسید.

وی اضافه کرد: دکتر زرگر مدتی وزیر بهداشت و درمان بود که تعریف می کرد روزی امام خمینی(ره) بیمار شد و در آن حوزه تنها پزشک شاه می توانست در این خصوص طبابت کند که مجبور شدیم او را بر بالین امام راحل ببریم که به امام خمینی(ره) اعلام شد وی پزشک شاه بوده که امام راحل برخلاف تصور اطرافیان استقبال ویژه ای از این پزشک کرد و این موضوع نشان داد که بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران از چه مناعت طبعی برخوردار بود و اسم امام راحل آرامش بخش قلب های ملت های آزادیخواه است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: