• جمعه ۲۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-12114-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمان درمانی استان هرمزگان:

بستر توسعه حوزه سلامت و درمان در هرمزگان فراهم است/نگاه به حوزه سلامت در دولت تدبیر و امید ارتقا یافت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمان درمانی استان هرمزگان گفت: بستر توسعه حوزه سلامت و درمان امروز بیشتر از هر دوره دیگری در استان هرمزگان با نگاه وزیر بهداشت و درمان، استاندار و مجمع نمایندگان استان در مجلس فراهم است.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، دکتر حسن داودی در آئین افتتاح از 228 پروژه بهداشتی و درمانی در استان هرمزگان، افزود: امروز با حضور وزیر بهداشت و درمان پروژه هایی که با تأکید وی و با حمایت مدیران وزارت بهداشت و درمان و استان هرمزگان صورت گرفته است، به بهره برداری می رسد.

وی اظهار کرد: عمده پروژه ها مربوط به طرح تحول سلامت در استان هرمزگان بوده است که 228 پروژه شامل 20 مرکز جامع خدمات سلامت، بیمارستان جدید جاسک، 100 تخت بیمارستانی، 76 خانه بهداشت، 11 کلینیک ویژه، 25 آزمایشگاه، 11 پیاگاه اورژانس، 20 آمبولانس و 64 مورد تکمیل تجهیز ساختمان دانشکده، بخش های بیمارستانی و اداری را در سفر وزیر بهداشت و درمان به بهره برداری رسید.

داودی با بیان اینکه مرکز ناباروری استان هرمزگان در جنب مرکز سوختگی و سوانح شهرستان بندرعباس پس از مدت ها به بهره برداری رسید، خاطرنشان کرد: امیدوارم روند توسعه زیرساخت های درمانی استان هرمزگان افزایش یابد.

وی اضافه کرد: بعد از سال ها داشنگاه علوم پزشکی هرمزگان باید در توسعه زیرساخت های آموزشی متناسب با زیر ساخت های درمانی همت بیشتری کند که با حمایت وزیر بهداشت و درمان برنامه های مناسبی در دستور کار است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمان درمانی استان هرمزگان با اشاره به اینکه هرمزگان ظرفیت بسیاری در زمینه های مختلف دارد از جمله بین المللی شدن دانشگاه ها با وجود مناطق آزاد، اظهار کرد: فرصت حمایتی که در استان هرمزگان بسترش فراهم شده و امروز شاهد هستیم این دوره را آماده تر از هر زمان دیگری قرار داده است و با وجود تلاش های گسترده وزیر بهداشت و درمان امیدوارم شاهد رشد و توسعه در تمامی ابعاد بهداشتی و درمانی در استان هرمزگان باشیم.

وی ادامه داد: نگاه به حوزه سلامت و جایگاه آن در دولت تدبیر و امید ارتقا یافته است و علت آنکه مجمع نمایندگان استان در مجلس دغدغه جدی شان سلامت است به جایگاهی باز می گردد که دولت به این حوزه داشته است و امروز نگاه به این حوزه تغییر پیدا کرده است.

داودی در پایان اضافه کرد: هر سفر وزیر بهداشت و درمان مسبب توسعه ای در بخش سلامت و بهداشت استان هرمزگان بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: