• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-4988-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دومین ماراتن بین المللی ژئوپارک قشم برگزار شد

دومین ماراتن بین المللی ژئوپارک قشم، با نام ژئوپارک تریل رانینگ با شعار "با دویدن کشف کن" دیشب با معرفی نفرات برتر در روستای سلخ جزیره قشم به کار خود پایان داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، دبیر اجرایی ماراتن بین المللی قشم در این خصوص گفت: در این دوره ٣٣٨ شرکت کننده دردو بخش آقایان و بانوان در دو مسیر ٣٠ و ٦٦ کیلومتر با هم رقابت کردند.

حمیدرضا محسن پور افزود: در مسیر ٣٠ کیلومتر مردان، سیاوش سعدی منش از تهران با دو ساعت و ٣٠ دقیقه در جایگاه نخست ایستادو حسین معین الدینی دونده کرمانی و مرتضی ناصری از تهران، دوم و سوم شدند.

وی تصریح کرد: در مسیر ٣٠ کیلومتر بانوان، فاطمه سرشتی از تهران، نگین آیریلو از تهران و فاطمه صفوی از شیراز اول تا سوم شدند.

محسن پور اضافه کرد: در مسیر ٦٦ کیلومتر مردان، دونده آلمانی موریتز آف در هید Moritz auf der Heide اول شد و مجید صفری و اکبر نقدی، از ایران دوم و سوم شدند.

دبیر اجرایی ماراتن بین المللی قشم اظهار کرد: در مسیر ٦٦ کیلومتربانوان خانم جانا میک Joanna Meek از کشور انگلستان و نگار کمال نژاد و نازنین فانی یزدی، از ایران دوم و سوم شدند.

به گزارش ایسنا، ژئوپارک تریل رانینگ قشم، از نظر طول و جذابیت مسیر، رکوردار تریل رانینگ کشور و تنها مسابقه ایرانی مورد تأیید موسسه جهانی تریل رانینگ است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: