• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-7285-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

دعوت گسترده به حضور پرشور و همگانی در راهپیمایی 22 بهمن

"امسال به دلیل یاوه گویی های برخی از دولتمردان امریکا و غیر امریکا، مردم احساس می کنند که دشمن در حال کمین گرفتن و درصدد دشمنی است و به همین علت، به حول قوه الهی، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از همیشه گرم تر و پرشورتر خواهد بود و همه خواهند آمد."

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، این تحلیل بخشی از بیانات حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در صبح روز پنج‌شنبه، همزمان با سالروز بیعت تاریخی همافران نیروی هوایی در ۱۹ بهمن سال ۱۳۵۷ با امام (ره) است که جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و قررگاه پدافند هوایی ارتش با ایشان دیدار داشتند و رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار، ایام الله و مناسبت‌های مهم انقلاب اسلامی را مایه قوام و استحکام نظام دانستند و تأکید کردند: امسال به لطف الهی، ۲۲ بهمن از آن ۲۲ بهمن‌های تماشایی خواهد بود.

در همین راستا امسال نیز مانند سال‌های گذشته صدور بیانیه‌ها و سخنرانی های جداگانه از سوی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، استاندار هرمزگان، نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری، مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس، شخصیت‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی و .... نیروهای نظامی و انتظامی و ... با تاکید بر ضرورت حضور آگاهانه و پرشور در راهپیمایی روز یکشنبه؛ 22 بهمن امسال شاهد بودیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: