• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-7785-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان:هیچ ملتی به عظمت ملت ایران در برابر استکبار مقاومت مقتدرانه نداشته است

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: این جمعیت پر شور در راهپیمایی 22 بهمن امسال باز هم مشت محکمی بر دهان دشمنان و استکبارگران جهانی زد.

سردار رضا ترابی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در بندرعباس، در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، افزود: هیچ ملتی به عظمت ملت ایران در برابر استکبار مقاومت و ایستادگی مقتدرانه نداشته است.

وی اظهار کرد: راهپیمایی 22 بهمن امسال از زوایای مختلفی با راهپیمایی هر ساله تفاوت دارد و مهم‌ترین بخش آن نیز حضور مردم برای پاسخ دادن به یاوه‌گویی‌های دشمنان ایران و اسلام است.

سردار ترابی افزود: هیچ ملتی به اندازه ملت ایران در برابر استکبار مقاومت و ایستادگی نکرده است و ثمره این مقاومت نیز امنیت، ثبات و اقتداری است که اکنون جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا و رهبری‌های امام راحل و رهبری معظم انقلاب اسلامی در سراسر جهان یافته است.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) عنوان کرد: تجربه تاریخی نشان داده که هر ملتی که در برابر استکبار کوتاه بیاید، زبون و خار خواهد شد اما ملت ایران با ایستادگی و مقاومت خود به ملتی الهام‌بخش در جهان اسلام و در سراسر دنیا تبدیل شده است.

سردار ترابی با بیان این که امروز روز اثبات وفاداری ملت ایران به آرمان‌های انقلابی خویش است، گفت: این جمعیت پر شور در راهپیمایی 22 بهمن امسال باز هم مشت محکمی بر دهان دشمنان و استکبارگران جهانی زد و نشان داد که انقلاب اسلامی همچنان استوار، پایدار و مردمی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: