• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-7885-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس: حضور حماسی مردم،اراده ملت در پشتیبانی از انقلاب اسلامی را نشان داد

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: راهپیمایی 22 بهمن چون همه سال میعادگاه همه عاشقان نظام است.

احمد مرادی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در بندرعباس، در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، افزود: ایران اسلامی بعد از گذشت 39 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به عنوان کشوری مقتدر و با ثبات در جهان شناخته می‌شود.

وی افزود: این آرامش و قدرت نشات گرفته از حضور پرشور مردم در صحنه‌های مختلف حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی، آرمان‌های انقلاب و امام راحل و تحت زعامت مقام معظم رهبری بوده است.

این نماینده مجلس تاکید کرد: دشمنان ملت ایران نمی‌خواهند که ما روی پای خودمان بایستیم و تجربیات موفقی از یک ملت متکی به اراده خویش را در دنیا به نمایش بگذاریم اما به همت همه دلسوزان انقلاب اسلامی اکنون شاهد توفیقات بزرگی در عرصه‌های گوناگون هستیم که مولود انقلاب اسلامی هستند.

وی اضافه کرد: هرمزگانی ها به‌خصوص جوانان و نوجوانان با حضور افتخارآمیز خود در این راهپیمایی در گستره خلیج همیشه فارس، عزم و اراده خود را به‌عنوان یک ملت بزرگ و مصمم در پشتیبانی از انقلاب اسلامی نشان دادند.

مرادی در پایان گفت:  افتخار می‌کنیم که در مجلس شورای اسلامی نماینده چنین ملت انقلابی و حاضر در صحنه هستم و امیدوارم که توفیق خدمتگذاری به این مردم آگاه و باایمان را داشته باشم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: