• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-8785-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تقدیر نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با صدور پیامی از حضور حماسی مردم استان در راهپیمایی روز 22 بهمن تقدیر کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، در متن پیام آیت الله غلامعلی نعیم آبادی آمده است:

"ملت عزیز ایران، غیور مردمان هرمزگانی، باری دیگر حماسه آفریدید. اهل بررسی گواهند که دشمن تمام توان و استعداد داخلی و خارجی خود را به میدان آورد تا حضور مردم کم رونق گردیده یا اینکه خدای ناکرده این حضور به ضد خود مبدل شود اما شاهکار تماشایی شما بار دیگر امیدشان را نا امید نمود. شما بار دیگر به تمام جهان ثابت کردید که انقلاب هنوز زنده است و پیوندی ناگسستنی میان آن و ملت بر قرار است.

تأکید می ورزم که حماسه ی تماشایی امسال حلاوتی وصف ناشدنی داشت، چرا که تماشایی ترین حضورتان بار دیگر توطئه های بد خواهان کینه توز را نقش بر آب نمود. دشمنان این انقلاب خصوصا آمریکا و اسرائیل شما ملت را نشناخته و نخواهند شناخت .

امروز ملت مقابل تیغ عریان استکبار با وجود همه ی سختی ها قد خم نکرده و همچنان پا به رکاب امام خود ایستاده است. مردم از انقلاب با حضور خود حراست کردند پس وظیفه ما حراست از معیشت، اشتغال، امنیت، و مبارزه با #فساد و #تبعیض و حفاظت از آرمان های اصیل انقلاب اسلامی و پاسداری از خون پاک شهیدان و قدردانی از مجاهدات های خالصانه ایثارگران است.

در پایان به رهنمود مقام معظم رهبری عزیز اشاره می کنم‌ که فرمودند : " آینده متعلق به ملت بیدار و بصیر ماست، ما مسئولان باید بکوشیم از ملت عقب نمانیم . "ولا تهنوا و لاتحزنوا و انتم الأعلون ان کنتم مؤمنین


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: