• سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-13914-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس:

می توانیم بودجه را بالا ببریم اما باید منطق داشته باشد/بنده هم موافق تصویب بودجه ای که محقق نخواهد شد، نیستم

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: قانون هرچه می گوید درست اما ما این قانون را برای شهر تصویب می کنیم و ما می توانیم بودجه را بالا ببریم اما باید منطق داشته باشد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، چهل و یکمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس با دستور کار "بحث و بررسی در خصوص بودجه پیشنهادی سال 1397 شهرداری بندرعباس" برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در این جلسه ضمن تشکر از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن، اظهار کرد: نهایتا تا یکشنبه اصل بودجه را مصوب می کنیم اما بودجه سازمان ها را می توانیم در آیند مورد بررسی قرار دهیم ولی اصل بودجه را باید تصویب کنیم.

وی با بیان اینکه قانون اعلام کرده انتخابات برگزار، نمایندگانی انتخاب تا برای شهر تصمیم بگیرند، تصریح کرد: بر اساس نیاز و اولویت مردم تصمیم می‌گیریم بودجه ای که 10 سال بوده و محقق نشده، لزومی ندارد دوباره تصویب شود.

باوقار ادامه داد: قانون هرچه می گوید درست اما ما این قانون را برای شهر تصویب می کنیم و ما می توانیم بودجه را بالا ببریم اما باید منطق داشته باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس اضافه کرد: بودجه سال 96 مبلغ 244 میلیارد تومان و امسال 245 میلیارد تومان و بودجه عمرانی صفر درصد افزایش داشته و افزایش ها تنها در بخش جاری بوده است.

وی با اشاره به اینکه اگر روند کسب درامد شهرداری به همین منوال باشد با تعدیل هزار نیرو هم نمی‌توان بودجه را در بخش عمرانی افزایش داد، اظهار کرد: تمام همکارانم در شورای چهارم جز متخصصین بودند و در دوره های بعد هم چه ما باشیم چه نه همین است، این خطایی است که رشد بودجه عمرانی صفر باشد.

باوقار با بیان اینکه بنده هم موافق تصویب بودجه ای که محقق نخواهد شد، نیستم، عنوان کرد: شورا برای رفاه حال مردم عوارض را افزایش چندانی نداد و اگر تغییرات انجام نشود تصویب بودجه به وقت دیگری موکول می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: