• پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-4014-5
  • خبرنگار : 40
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان:

دستگیری عاملان شهادت ستوان دوم "حسین احمدی"

رئیس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری عاملان شهادت ستوان دوم "حسین احمدی" خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، رئیس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان بیان کرد: در پی به شهادت رسیدن ستوان دوم "حسین احمدی" از کارکنان ایست و بازرسی شهید "میرزایی" بندرعباس در سال 93 و متواری شدن عاملان شهادت، شناسایی و دستگیری متهمان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ علی اصغر عبادی نیک افزود: با انجام اقدامات فنی و تخصصی مشخص شد متهمان که غیر بومی بودند از آن زمان به دلیل ترس از شناسایی و دستگیری به استان هرمزگان تردد نداشته تا اینکه در 27 بهمن ماه به همراه 4 تن از همدستانشان برای معامله مواد مخدر با حضور در هرمزگان در محوطه کارگاهی در اطراف بندرعباس ساکن شده اند.

رئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان اظهار کرد: مأموران با هماهنگی مقام قضائی به محل اختفاء متهمان اعزام و طی عملیات ضربتی هر 5 نفر را دستگیر کردند.

این مسئول انتظامی تصریح کرد: متهمان با جو سازی خود را کارگر ساختمانی معرفی و سعی در انحراف ذهن مأموران داشتند که در نهایت 2 تن از آنان به بزه انتسابی و به شهادت رساندن ستوان دوم "حسین احمدی" اعتراف کردند.

عبادی نیک گفت: متهمان در اعترافات خود اقرار کردند که در زمان به شهادت رساندن شهید احمدی، حامل 98 کیلو مواد مخدر و مقداری کالای قاچاق  بودند که به همین خاطر با شهید احمدی درگیر و وی را به شهادت رسانده اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: