• شنبه ۱۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-4614-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بهره‌برداری از تصفیه‌خانه فاضلاب شهر میناب تا پایان سال آینده

مدیر امور آبفای شهری میناب گفت: با تخصیص یک‌صد میلیارد ریال اعتبار در سال 97 تصفیه‌خانه فاضلاب میناب تا پایان سال  آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

مصطفی زائرپور در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس در میناب، بهره‌برداری از این تصفیه‌خانه را یکی از دغدغه‌های مردم میناب دانست و اظهار کرد: با بهره‌برداری از این پروژه مشکل جمع‌آوری فاضلاب شهر میناب، خصوصاً مسکن‌های مهر حل خواهد شد.

مدیر امور آبفای شهری میناب، به سفر اخیر وزیر محترم نیرو به این شهرستان اشاره کرد و گفت: جهت تکمیل فاز اول این پروژه یک‌صد میلیارد ریال اعتبار در سال 97 در نظر گرفته شده که پیش‌بینی می‌شود تصفیه‌خانه شهر میناب تا پایان سال آینده به بهره‌برداری برسد.

زائرپور، تصریح کرد: در صورت تخصيص اين اعتبار فاز اول آن كه مربوط به جمع‌آوری و تصفيه 7 هزار مترمكعب فاضلاب در شبانه‌روز مربوط به مسکن‌های مهر، محلات شهيد عمرانی، قلعه بازار، قسمتی از پاكوه و مغيری انجام می‌شود.

وي با بیان اینکه پساب تصفیه‌شده منبع قابل اطمینانی برای بخش کشاورزی و فضای سبز خواهد بود، گفت: تصفیه‌خانه فاضلاب میناب با هدف ارتقای شاخص‌های بهداشتی، زیست‌محیطی و تأمین آب تصفیه‌شده جهت استفاده در فضای سبز و کشاورزی در حال انجام است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: