• یکشنبه ۱۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-5214-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

به مناسبت هفته زن؛

ساحل بندرتیاب توسط بانوان شاغل مینابی پاکسازی شد

بانوان شاغل مینابی در اقدامی به مناسبت هفته گرامیداشت مقام زن ساحل تیاب را پاکسازی کردند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس در میناب، در این آیین که صبح یکشنبه با حضور بیش از ۴۰ بانوی شاغل از ادارات مختلف میناب به همت امور بانوان معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میناب برگزار شد، شرکت کنندگان با فرهنگ حفاظت از محیط زیست آشنا شده و نسبت به جمع آوری زباله های موجود در ساحل تیاب اقدام کردند.

صدیقه سالاری در حاشیه این پاکسازی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ساحل تیاب از توابع شهرستان میناب پاکسازی شد.

مسئول امور بانوان معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میناب با بیان اینکه این برنامه به مناسبت گرامیداشت مقام زن انجام شده است، افزود: در این پاکسازی بانوان شاغل از ادارات مختلف میناب و دوستدار محیط زیست حضور داشتند.

وی با اشاره به توزیع کیسه های زباله برای جمع آوری زباله این ساحل به ملوانان و قایق های موتوری، گفت: این گونه برنامه های نمادین در راستای اطلاع رسانی برای اهمیت داشتن محیط زیستی سالم به ویژه در سواحل است.

سالاری، خاطرنشان کرد: نقش گروه های مردم نهاد در اجرای این برنامه ها حائز اهمیت است و انتظار می رود این اقدامات نمادین به یک رفتار اجتماعی در سطح شهرستان میناب تبدیل شود.

به گزارش ایسنا، بندر تیاب در انتهای تالاب بین المللی رود شور شیرین ومیناب واقع گردیده و بدین جهت یکی از بنادر تجاری و گردشگری استان هرمزگان می باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: