• سه شنبه ۱۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9612-7085-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار هرمزگان:

ایثارگران واقعی خانواده شهدا هستند

استاندار هرمزگان با اشاره به نیاز جامعه به مسئولان کاردان، عنوان کرد: مسئولان باید برای هرچه بهتر انجام شدن مسئولیت هایشان به خدا و شهدا متصل شوند و به طور دائم برای حل مشکلات مردم در تلاش باشند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، فریدون همتی، در کنگره شهدای کارمند استان با اشاره به اهداف شهدا، اظهار کرد: هدف شهدا تحقق ارزش های ملت ایران، بالندگی و سربلندی روز افزون آن است.

استاندار با تاکید بر وظیفه ما در برابر خون شهدا، تصریح کرد: ما باید وظیفه خود را بشناسیم و آن ها را با خلوص نیت و به نحو احسن انجام دهیم تا دینی که به خون شهدا داریم بر گردن ما سنگینی نکند.

همتی با بیان خطراتی که انسان را تهدید می کند، گفت: ما دشمنی همیشگی داریم که در هر شرایطی قصد گمراه کردن ما را دارد و به همین دلیل انسان ها به طور دائمی در خطر لغزش قرار دارند و برای کاستن از این خطرات باید به تزکیه نفس بپردازیم و برای این کار بهترین گزینه ارتباط گرفتن با شهدا است.

وی با اشاره به اهمیت برپایی یادواره ها و مراسمات مختص شهدا، عنوان کرد: حضور در این مراسم برای همه شرکت کنندگان توفیقی بود و انقلاب ما برای پایداری و پویایی به استعانت به شهدا و تکریم آنان احتیاج دارد.

استاندار با تاکید بر نقش اعتقادات در حکومت اسلامی ایران، بیان کرد: اعتقادات از ارکان اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران است و ما با تکیه بر این اعتقادات همچون شهدای دیروز در مقابل دشمنان امروزی مقاومت می کنیم.

همتی با بیان اینکه ایثارگران واقعی خانواده شهدا هستند، اظهار کرد: خانواده های شهدا بدون هیچ چشم داشتی از عزیزترین دارایی خود، یعنی فرزندانشان گذشتند و برای ادامه راه آنان ما باید تلاش کنیم چرا که دشمن لحظه ای از مبارزه با ما کوتاه نیامده است.

وی با اشاره به نیاز جامعه به مسئولان کاردان، خاطرنشان کرد: مسئولان باید برای هرچه بهتر انجام شدن مسئولیت هایشان به خدا و شهدا متصل شوند و به طور دائم برای حل مشکلات مردم در تلاش باشند تا هرچه سریع تر مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم سامان بیابد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: