• شنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-2787-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

هنرآموزان هرمزگانی هنر خود را در نمایشگاه "هنرمن" ارائه کردند+فیلم

آثارهنرآموزان هنرستان‌های استان هرمزگان برای دومین سال در قالب نمایشگاهی باعنوان (هنرمن) درگالری نقطه خط به نمایش گذاشته شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، این نمایشگاه با ارائه آثاری در زمینه طراحی آرم، رنگ روغن، پاستل، طراحی حروف، چاپ، تصویرسازی، اکرلیک،پ وستر و کلاژ باهدف معرفی آثار هنرآموزان و ارائه ظرفیت های هنری استان درسطح کشور برگزار شد.

معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش هرمزگان در حاشیه بازدید از این نمایشگاه در گفت و گو با ایسنا، افزود: بارها اعلام کرده ام و پیگیرم که هنر و هنرمند بهتر می تواند قابلیت های استان هرمزگان را معرفی کند وپس باید رشته های هنری توسعه یابد.

موسي دادی زاده با بیان اینکه دو سال است که آثار هنرآموزان ارائه می شود که اقدام مناسبی برای معرفی توانمندی های هرمزگان و ارائه عملکرذد هنرآموزان است، تصریح کرد: در مسابقات کشوری نیز هخمواره هرمزگانی ها رتبه های مناسب و درخشانی کسب کرده اند.

وی با اشاره به اینکه در برگزاری نمایشگاه حمایت آموزش و پرورش هرمزگان معنوی بوده است، اضافه کرد: در بحث حمایت های مالی ینز باید نشستی برگزار شود تا هرآنچه از دستمان بربیاید، انجام داده و حامی هنرمندان مان و هنرآموزان مان باشیم.

سرگروه گرافیک فنی و حرفه ای استان هرمزگان در حاشیه این نمایشگاه در گفت و گو با ایسنا، افزود: این نمایشگاه را برای شناساندن آثار همکاران و هنرآموزان سراسر استان هرمزگان برگزار کردیم.

شایسته انصاری تصریح کرد: این نمایشگاه دستاورد تمامی هنرآموزان استان هرمزگان است تا مردم آثار را تماشا کرده و سپس برای دبیرخانه کشوری ارسال شود.

وی با اشاره به اینکه برپایی این نمایشگاه تنها با حمایت خود هنرآموزان انجام شده است، اضافه کرد: هنرآموزان با هزینه ها و همت خود این نمایشگاه را برای دید عموم برپا کرده اند.

یک نقاش هرمزگانی در حاشیه این نمایشگاه در گفت و گو با ایسنا، افزود: این نمایشگاه حاصل کار هنرآموزان استان هرمزگان در زمینه های تخصصی شان با موضوع آزاد است.

فرح امینی تصریح کرد: سه ماه پیش به هنرآموزان در خصوص برپایی این نمایشگاه اعلام شد و اکنون آثار تصویرسازی، نقاشی و عکس وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه هنرآموزان وقتی درگیر تدریس شوند خود از هنر غافل می شوند، عنوان کرد: این نمایشگاه فرصتی است تا بار دیگر به ارتقا و عرضه آثارمان بازگردیم و این فعالیت های فرهنگی برای استان هرمزگان به عنوان یک نیاز احساس می شود.

امینی در خصوص حمایت ها صورت گرفته در جهت برپایی این نمایشگاه گفت: تنها حمایت گالری با تخفیف به هنرآموزان واگذار شد و هنرآموزان سایر هزینه ها را تقبل کرده اند.

به گزارش ایسنا، نمایشگاه "هنر من" در گالری نقطه خط به آدرس بندرعباس، بلوار امام خمینی (ره) گلشهر جنوبی، نبش خیابان حکمت تا امروز 19اسفندماه از ساعت 18 تا20 برای بازدید عموم دایر است.

***

برای دیدن گزارش ویدئویی ایسنا کلیک کنید


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: