• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9612-7585-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:

ذهن رزمنده دیروز و جانباز امروز نباید از شلمچه دور شود/در رسیدگی به خانواده شهدا نباید غفلت شود

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: به جانبازان و ایثارگران بگویید خاطرات هم‌رزمانشان را بنویسند، هرچه از جبهه می‌دانند بنویسند، ذهن این رزمنده دیروز و جانباز امروز را از شلمچه دور نکنید.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی صبح امروز در دیدار با کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان، افزود: گاهی یک مطلب عمده می‌شود و مطالب دیگر یا کمرنگ می‌شود یا از بین می‌رود.

وی اظهار کرد: در قرآن کریم دو موضوع شهادت و علم به عنوان موضوعات اصلی یاده شده است پس نباید یکی از این موارد پر رنگ و دیگری کمرنگ شود این به نفع جامعه نیست.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان تصریح کرد: کارکنان بنیاد شهید باید مایه افتخارشان باشد که در این فضای فرهنگی خدمت می‌کنند و توصیه من این است که هیچ رنگ مادی به کارتان ندهید، ما برای حقوق در این نهاد خدمت نمی کنیم.

وی ادامه داد: اگر کسی در مورد اضافه حقوق شما پرسید، بگویید من اضافه حقوقم را روز قیامت می‌گیرم، بعضی از کارها فقط باید انسان جهت رضایت خدایی بودنش را در نظر بگیرد، اگر از آن جهت خارج شود زندگی ادامه می یابد اما اجرش دیگر آن اجر واقعی نیست.

امام جمعه بندرعباس اضافه کرد: بنیاد شهید یک عائله آسیب دیده دارد، خانواده شهیدی که عزیزش را از دست بدهد به خاطر خدا صبر می‌کند اما دلش آرام نیست زیرا داغ عزیز فراموش نمی‌شود.

آیت الله نعیم آبادی با بیان اینکه اگر خانواده شهدا یت الله نعیم آبادیمریض می‌شوند به دیدارشان بروید، افزود: خانواده شهدا دلشان نازک و نگاهشان به در است که چه کسی می آید و می‌رود، به همان مقدار که این کار سند افتخار شماست  به همان مقدار اگر غفلت کنید سند محکومیت شماست، اگر غفلت شود می‌یبازیم همانطور که تاکنون کمی باخته ایم.

وی ادامه داد: حضور ایثارگران و جانبازان در مراسمات و نماز جماعت ها برای جامعه برکت است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان تصریح کرد: به جانبازان و ایثارگران بگویید خاطرات هم‌رزمانشان را بنویسند، هرچه از جبهه می‌دانند بنویسند، ذهن این رزمنده دیروز و جانباز امروز را از شلمچه دور نکنید، نشاط و خاطرات جبهه را در آن ها زنده نگه دارید.

آیت الله نعیم آبادی در پایان گفت: انسان موجود عجیبی است اصلا کسانی که می‌گویند "نمی‌توانند" برای بنده قابل قبول نیست، انسان ناتوان وجود ندارد نمونه اش آقای صفایی که با وجود نداشتن پا و دستان خود با دندان چندین جلد کتاب نوشت.(مولف سه کتاب"مهمل کیست،عوام و خواص و عمل صالح")


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: