• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9612-7785-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار هرمزگان:

بازار جای تولیدکنندگان محصولاتی با حداکثر کیفیت و حداقل قیمت است/باید نگاه خود را به بازارهای بیرون از کشور سوق دهیم

استاندار هرمزگان با بیان اینکه تولیدکنندگان باید حقوق مصرف کنندگان را محترم بشمارند، گفت: رعایت حقوق مصرف کنندگان باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، فریدون همتی  شب گذشته(20 اسنفد) در پنجمین همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان هرمزگان که در سالن همایش شرکت ملی گاز بندرعباس،  با تاکید بر اینکه در بخش حمایت از حقوق مصرف کنندگان نیازمند کارهای بسیاری هستیم، عنوان کرد: اقدامات دولت در راستای حمایت از تولید است و به موازات حمایت از تولید، حمایت از مصرف کننده هم لازم است و باید حقوق مصرف کنندگان مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه خدمات پس از فروش از مولفه هایی است که باید به آن توجه کنیم، ادامه داد: هر جا ردپای انحصار باشد، حقوق مصرف کنندگان در معرض خطر قرار می گیرد و در اقتصاد باید به دنبال بازار رقابتی کامل باشیم.

استاندار هرمزگان افزود: در این بازار اگر واحدی به لحاظ کیفیت عقب بماند از بازار حذف خواهد شد و بازار جای تولیدکنندگان محصولاتی با حداکثر کیفیت و حداقل قیمت خواهد بود.

همتی با بیان اینکه تولیدکنندگان باید حقوق مصرف کنندگان را محترم بشمارند، تصریح کرد: رعایت حقوق مصرف کنندگان باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.

وی بیان کرد: اگر به دنبال تولید انبوه هستیم باید نگاه خود را به بازارهای بیرون از کشور سوق دهیم که در آن بازار کالای دارای کیفیت و قیمت مناسب قدرت رقابت خواهد داشت.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: حقوق مصرف کننده به عنوان یک حقوق عمومی باید مورد توجه همگان باشد و در این صورت به سمت یک جامعه مطلوب و پویا پیش خواهیم رفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: