• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-9614-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برپایی نماز جماعت در تمامی بوستان‌های مسافران نورزی شهر بندرعباس

در تمامی بوستان‌های محل استقرار مسافران نورزی در شهر بندرعباس نماز جماعت برپا می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری هرمزگان در جلسه ستاد اقامه نماز هرمزگان گفت: امسال در دوازده بوستان بندرعباس که برای برپایی چادر‌های مسافران نورزی در نظر گرفته شده است، نماز جماعت اقامه می‌شود.

علی رئوفی افزود: در این جلسه همچنین از دست اندرکاران برگزاری مطلوب بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز در بندرعباس با موضوع نماز و فضای مجازی قدردانی شد.

وی تصریح کرد: این اجلاس برکات بسیاری خوبی از نظر ترویج نماز برای استان داشت و صداوسیما نیز به خوبی این اجلاس را پوشش داد.

همچنین رئیس ستاد اقامه نماز هرمزگان نیز گفت: کمک به برپایی ۲۰۸ نماز جماعت صبح، ۳۵۰ نشست آموزشی برای خانواده ها، ۳۴۲ جلسه آموزشی برای دانش آموزان، ۱۵ جلسه آموزشی برای دانشجویان از مهمترین برنامه‌های ستاد اقامه نماز هرمزگان در سال ۹۶ بوده است.

حجت الاسلام فروزان نژاد افزود: ۵۰ نفر از اساتید کشوری ترویج نماز نیز امسال در شهرستان‌های استان حضور یافتند.

در پایان محسن ضیایی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان نیز در این نشست گفت: در ایام نوروز، ۱۷۵ مسجد و نماز خانه، ۳۲ جایگاه عرضه سوخت، ۱۶ مجتمع خدمات رفاهی بین راهی و ۱۸ ایستگاه صلواتی بین راهی هرمزگان برای برگزاری نماز آماده شده اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: