• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-10414-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس خبرداد:

آمادگی باغ پرندگان بندرعباس برای بازدید شهروندان/ تخفیف 50 درصدی برای بازدیدهای گروهی

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس از آمادگی مجموعه باغ پرندگان برای بازدید شهروندان و گردشگران خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، مصطفی خادم در این خصوص اظهار کرد: با بهره‌برداری از باغ پرندگان بندرعباس شاهد به ثمر نشستن یکی دیگر از پروژه‌های بزرگ و ماندگار شهر هستیم.

وی با اشاره به اینکه این مجموعه همه‌روزه از ساعت هشت صبح لغایت 18 آماده پذیرش گردشگران است، افزود: باغ پرندگان بندرعباس در فضایی به مساحت 6.2 هکتار در چهار کیلومتری جاده بندرعباس – میناب احداث شده که شهروندان و گردشکران می‌توانند با بهره‌گیری از فضای مطلوب و آرام این مجموعه، حدود 90 گونه از انواع پرندگان را مشاهده کرده و درباره آنها کسب اطلاع کنند.

خادم ادامه داد: زیست‌مندان این باغ شامل گونه‌هایی از انواع پرندگان آبزی و کنارآبزی، شکاری و کرکس‌ها، طاووس‌ها، کلاغ‌ها، جغدها، کبوترها و همچنین پرندگان زینتی هستند.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس از اعمال تخفیفات ویژه برای بازدیدهای گروهی خبر داد و در این ارتباط نیز عنوان کرد: این تخفیفات شامل بازدیدهای گروهی دانش‌آموزان، کارکنان ادارات، شرکت‌ها و غیره می‌شود که با هماهنگی قبلی امکان‌پذیر است.

این مقام مسئول هزینه بلیط بازدید برای هر فرد را طبق مصوبه شورای اسلامی شهر، مبلغ 100 هزار ريال دانست و عنوان کرد: این گروه‌ها می‌توانند با برخورداری از تخفیف 50 درصدی، از مجموعه باغ پرندگان بازدید کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: