• سه شنبه ۱۴ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-388-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بازیکن هرمزگانی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز:

چهار هفته پایانی لیگ برتر فوتبال سرنوشت ساز است/امیدوارم به تیم المپیک ایران دعوت شوم

بازیکن هرمزگانی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: امیدوارم در ترکیب تیم المپیک کشورمان جایی داشته باشم و بتوانم شانس خود را برای حضور در مسابقات المپیک 2020 امتحان کنم.

محمد قادری در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، افزود: از زمان حضورم در تیم ملی نوجوانان و حضور در مسابقات مقدماتی آسیا تیم گسترش فولاد تبریز خواهان حضورم در این تیم بود.

وی با بیان اینکه پس از مسابقات جام جهانی فوتبال نوجوانان و حضورم در این مسابقات بار دیگر این باشگاه خواستار پیوستن به این تیم شد، اضافه کرد: مدتی در تمرینات این تیم حاضر شده و پس از تأئید کادرفنی و نظر مثبت فیروز کریمی(سرمربی) با تیم بزرگسالان گسترش فولاد تبریز قراردادی دوساله بستم.

بازیکن هرمزگانی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز تمرینات از 15 فروردین از سر گرفته می شود، خاطرنشان کرد: کارت بازی ام بزودی صادر می شود و می توانم با نظر کادرفنی در چهار دیدار باقیمانده تیم گسترش فولاد تبریز را همراهی کنم.

قادری با اشاره به اینکه شرایط در جدول سخت و امیدوارم در چهار دیدار باقیمانده بهترین نتایج را کسب کنیم، عنوان کرد: امکانات و شرایط باشگاه از هر لحاظ مناسب و امیدوارم در دو سال حضورم در این تیم تبریزی بتوانم بهترین استفاده را برده و بازیکن مثمرثمری برای تیم گسترش فولاد تبریز باشم.

وی در خصوص دعوتش به تیم المپیک ایران گفت: با توجه به حذف تیم ملی جوانان ایران از مسابقات مقدماتی آسیا و تشکیل تیم المپیک در آینده ای نزدیک، امیدوارم در ترکیب این تیم جایی داشته باشم و بتوانم شانس خود را برای حضور در مسابقات المپیک 2020 امتحان کنم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: