• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-7014-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان:

جریمه ۷۰ میلیون ریالی دفتر هواپیمایی متخلف/کشف ۲ هزار کارتن سیگار خارجی قاچاق در هرمزگان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان گفت: یک دفتر هواپیمایی به دلیل عدم اجرای تعهد به میزان ۷۰ میلیون و ۹۸۲ هزار ریال متخلف شناخته و جریمه شده است که پرونده آن در این اداره کل رسیدگی می‌شود.
 به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، سید مرتضی مدنی فدکی با اعلام آخرین اخبار پرونده‌های تشکیل شده در طرح نظارت نوروزی افزود: در حوزه قاچاق در طرح نظارت نوروزی یک فروند لنج صیادی با هشت نفر سرنشین که حامل تعداد ۲ هزار کارتن سیگار خارجی بود توقیف شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان بیان کرد: پرونده این تخلف تشکیل و در شعبه پنجم ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز در حال رسیدگی است و متهمین آن به لحاظ عجز از تودیع وثیقه‌ای معادل ۲۴ میلیارد ریال بازداشت هستند.
مدنی فدکی تصریح کرد: در گشت مشترک با دامپزشکی استان مقدار ۲۰ کیلوگرم گوشت گوسفندی و نیز مقدار ۱۷ کیلوگرم جگر گوسفندی تاریخ مصرف گذشته کشف و ضمن معدوم سازی این گوشت ها، پرونده‌های مربوطه در این اداره کل در حال رسیدگی است.
بنا به اعلام مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان، یک دفتر هواپیمایی نیز در طرح نظارت نوروزی به دلیل عدم اجرای تعهد به میزان ۷۰ میلیون و ۹۸۲ هزار ریال متخلف شناخته و جریمه شده است که پرونده آن در این اداره کل رسیدگی می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: