• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-1787-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آخرین آمار از اکران فیلم های نوروزی در بندرعباس؛

"به وقت شام" گوی سبقت را از"لاتاری" و "مصادره" ربود+فیلم

کارشناس امور سینمایی فرهنگ و ارشاد هرمزگان گفت: نسبت به سال های گذشته اکران نوروزی سینماهای بندرعباس با رشد قابل توجهی رو به رو بوده و این نشان دهنده آشتی هرمزگانی ها با سینما و هنر هفتم است.

غلامرضا اولی بندری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، افزود: در نوروز امسال با توجه به اکران فیلم های مورد توجه مردم در جشنواره فیلم فجر شاهد استقبال چشمگیر و رشد مخاطبین بودیم.

وی با بیان اینکه در اکران نوروزی در دو سینما بندرعباس پنج فیلم بر روی پرده رفت، تصریح کرد: فیلم های "خرگیوش"، "لاتاری" و "به وقت شام" در سینما ستاره شهر و فیلم های "مصادره" و لونه زنبور" در سینما ستاره جنوب در ایام تعطیلات نوروزی به نمایش درآمد.

اولی بندری با اشاره به اکران فیلم های خرگیوش و لاتاری از 26 اسفند ماه، اضافه کرد: این دو فیلم تا 12 فروردین به تریتب با فروش شش میلیون و 232 هزار تومانی و 24 میلیون و 522 هزار تومانی رو به رو بوده اند.

وی با بیان اینکه فیلم به وقت شام از چهارم فروردین به نمایش درآمد، عنوان کرد: این فیلم تا 12 فروردین با فروش 27 میلیون و 200 هزار تومانی در صدر فروش فیلم های نوروزی در استان هرمزگان قرار دارد و اگر همزمان با سایر فیلم ها اکران می شد به طور حتم این میزان فروش افزایش هم می یافت.

کارشناس امور سینمایی فرهنگ و ارشاد هرمزگان در خصوص فروش دو فیلم مصادره و لونه زنبور، خاطرنشان کرد: این دو فیلم از اول فروردین در سینما ستاره جنوب به اکران درآمده و تا 12 فروردین به ترتیب با فروش 21 میلیون و 240 هزار تومانی و 9 میلیون و 555 هزار تومانی رو به رو بوده است.

اولی بندری با بیان اینکه اکران فیلم خرگیوش در بندرعباس به پایان رسیده است، تصریح کرد: اکران سایر فیلم ها به  به احتمال زیاد تا پایان فروردین ادامه دارد و پیش بینی می کنیم همچنان با استقبال مخاطبین سینما همراه شود.

کارشناس امور سینمایی فرهنگ و ارشاد هرمزگان در مورد استقبال مردم از فیلم‌های سینمایی ادامه داد: مردم هرمزگان از فیلم‌های کمدی بیشتر از فیلم‌های اجتماعی و هنری استقبال می‌کنند.

اولی بندری با اشاره به وضعیت فروش گیشه نوروزی اظهار کرد: تا امروز فروش خوب بوده و هر سال به همین شکل است که اوج فروش در نوروز صورت می‌گیرد.

وی در پایان گفت: نسبت به سال های گذشته اکران نوروزی سینماهای بندرعباس با رشد قابل توجهی رو به رو بوده و این نشان دهنده آشتی هرمزگانی ها با سینما و هنر هفتم است.

به گزارش ایسنا، در حالی فیلم های به وقت شام، لاتاری و مصادره به ترتیب در رتبه های اول تا سوم اکران نوروزی در بندرعباس قرار دارند که در آمار فروش کشوری این ترتیب به مصادره، به وقت شام و لاتاری اختصاص دارد.

                                  گزارش ایسنا از اکران فیلم به وقت شام در بندرعباس


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: