• شنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 971-1485-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان:

برون رفت از چالش ها نیازمند کار و عملکرد جدید و متفاوت است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان گفت: برون رفت از چالش‌ها نیازمند کار و عملکرد جدید و متفاوت است، با جلسه و تئوری‌پردازی نمی‌توانیم به نتیجه برسیم.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، بهروز اکرمی صبح امروز در نخستین جلسه شورای اداری استان هرمزگان در سال 97 اظهار کرد: از تلاش‌های مدیران برای تمامی تلاش‌هایی که در سال 96 داشتند تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه در بحث نارضایتی‌های اجتماعی اقداماتی صورت می‌گیرد، افزود: جمهوری اسلامی توسط مردم ایجاد شد و سیانت از آن هم به بر دوش مردم است و لذا رضایت عمومی مردم از جاکمیت برای حاکمیت مسئله بسیار مهمی است، یکی از وظایف قانونی ما مدیران نیز کسب رضایت عمومی مردم است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه برای مستند کردن این رضایت‌ها برنامه‌های متفاوتی داریم، تصریح کرد: پرسشنامه‌هایی را طراحی کردیم که به صورت عینی و مستند میزان رضایت مردم از تمامی دستگاه‌های عضو شورای اداری را جویا شویم، تیم‌هایی از استانداری در دستگاه‌ها مستقر می‌شوند و یک پرسشنامه در خصوص نگاه ارباب رجوع به دستگاه مورد نظر و دیگری نگاه کارمندان به آن دستگاه توسط این تیم ها تکمیل می‌شود.

اکرمی با بیان اینکه از دستگاه هایی که عملکرد قابل قبولی داشته باشند قدردانی خواهد شد، تصریح کرد: روز سه‌شنبه روز ملاقات مردمی است و مدیران موظف هستند این روز را به مردم اختصاص دهند اما شواهد حاکی از آن است در این روزها برخی مدیران به این وظیفه که قانون و بخشنامه ابلاغی است، عمل نمی‌کنند.

وی با اشاره به اینکه مدیران همچنین موظف‌اند کارهای خود را به گونهای برنامه‌ریزی کنند که در جلسات کارگروه‌ها و کمیته‌های استان شرکت کنند، ابراز کرد: تئوری‌پردازی  در این جلسات به جایی نمی‌رسد، این جلسات توسط مدیران اجرایی برگزار می‌شود و باید نتایج اجرایی و کاربردی داشته باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه نامه‌هایی از دفتر ریاست‌جمهوری ارسال شده که به دستگاه های مربوطه ارسال می‌شود، خاطرنشان کرد: ما از همه چالش‌های فراروی مدیران اجرایی مشخص است، هرمزگان هم چالش‌های مختص خود را دارد برای برون رفت از این چالش‌ها نیازمند کار و عملکرد جدید و متفاوت هستیم، با جلسه و تئوری پردازی نمی‌توانیم به نتیجه برسیم.

اکرمی با بیان اینکه در مشکل آب، برق، اشتغال و اقتصاد نیاز به کارهای جدیدی داریم، عنوان کرد: امیدوارم با تلاش بیشتر و همکاری از این چالش‌ها عبور کرده و رضایت عمومی مردم را تأمین کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: