• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-9714-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

خدمت رسانی هلال احمر هرمزگان به بیش از ۱۰۰ هزار نفر در ایام نوروز

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان گفت: جمعیت هلال احمر استان در ایام نوروز به بیش از ۱۰۰ هزار نفر خدمت رسانی کرده است.
به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، علی اعمی صبح امروز در جمع خبرنگاران از خدمت رسانی به بیش از ۱۰۰ هزار نفر در ایام نوروز خبر داد و افزود: بیش از هزار نفر از نیرو‌های این جمعیت با بسیج کلیه امکانات وتجهیزات نوروز ۹۷ رادر کنار مردم سپری کردند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان خاطرنشان کرد: جوانان جمعیت هلال احمر استان هرمزگان در قالب طرح ملی ایمنی وسلامت مسافرین نوروزی به ۹۴ هزار ۵۰۴ نفر در طول ایام نوروز ارائه خدمت کردند.
وی اظهار کرد: با توجه به تشکیل کمپین انسان دوستانه نه به تصادفات جاده‌ای بیش از ۸ هزار نفر از مردم در سطح استان به این کمپین پیوسته وبرای کاهش تصادفات جاده‌ای تلاش کردند.
اعمی با اشاره به اینکه  ۱۵ هزار ۵۰۵ نفر از مسافرین نوروزی با حضور در ایستگاه‌های سلامت از خدمات این ایستگاه‌ها بهره‌مند شدند، عنوان کرد:  ۱۷ هزار و ۸۶۸ کودک با حضور در فضا‌های دوستدارکودک و هزار و ۶۰۱ نفر با حضور در خیمه‌های نماز از امکانات موجود بهره‌مند شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان ادامه داد: باتوجه به اینکه فعالیت‌های فرهنگی هم در دستور کار جوانان هلال احمر در نوروز بوده است ۱۲ هزار انواع بروشور، نقشه، سی دی، تقویم، کتاب و دیگر محصولات فرهنگی بین مسافرین توزیع شده است.
اعمی با اشاره به اینکه در این مدت به ۲۸۸ مورد حادثه توسط نیرو‌های امدادی جمعیت هلال احمر در سطح استان امدادرسانی شده است، اضافه کرد: سه هزار و ۵۵۸ نفر در این حادثه‌ها مصدوم که بصورت سرپایی درمان ویا به مراکز درمانی انتقال یافتند.
اعمی افزود: ۵۱۷ تیم عملیاتی در شهرستان‌های استان هرمزگان درقالب طرح امدادونجات به مسافرین نوروزی خدمت رسانی کردند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان در پایان با بیان اینکه سه هزارو ۴۹۹ نفر از افراد نیازمند استان زیر چتر حمایتی طرح فرشتگان رحمت قرار گرفتند، تصریح کرد: در مدت زمان اجرای این طرح ٩٩٩ سبد به ارزش ٧٩٩ هزارو ١٠٠ میلیون ریال ببن نیازمندان توزیع شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: