• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-2287-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آوازی سرشار از احساس و بدون نقص!

مرتضی صفا، پژوهشگر و روزنامه‌نگار حوزه موسیقی با انتشار مطلبی به ابراز همدردی با خانواده زنده یاد"جلال اللهیاری" پرداخت.
به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، در این مطلب آمده است:
سال ۸۷ او و حسین قدسی نژاد، بعد از چند دهه سکوت به همت گروه مامبو لیوا، دوباره بر روی سن حاضر شدند، چند سطر زیر گزارش من از همان اجراست.
"در بخش موسیقی پاپ هم استقبال پرشور مردم از خواننده‌های قدیمی پیام معناداری برای نسل جوان به همراه داشت. حسین قدسی نژاد (کارلوس) و جلال اللهیاری که پس از سه دهه روی سن آمده بودند، همه را غافلگیر کردند. 
اجرای پر شور و حال کارلوس همه را سر شوق آورده بود. او که یک لحظه هم آرام و قرار نداشت نشان داد که هنوز هم یکی از بهترین خواننده‌های ایران در اجراهای زنده است. 
همچنان که سه دهه قبل بود، کسانی که آن‌زمان موسیقی پاپ ایران را دنبال کرده‌اند نام او را هنوز به خاطر دارند. اجراهای او از معدود اجراهایی بود که درخواست "دوباره! دوباره!" داشت. آنهم از نوع شدید. 
اجرای جلال الهیاری اما چیز دیگری بود. آوازی سرشار از احساس و بدون نقص که حتی نوازندگان همراهش را هم شگفت‌زده کرده بود."فکر نمی کردم این قدر خوب بشود!" اجراهای این دو که با نوازندگان گروه مامبولیوا همراهی می‌شدند درس‌های زیادی به همراه داشت. تکنیک، چگونه حرف زدن، چگونه تشکر کردن، تشویق کردن نوازنده‌ها، ایستادن، حرکت کردن، حرکت دست و... "

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: