• یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-7714-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

با دستور استاندار هرمزگان؛

معابر و خیابان های شهرک پیامبر اعظم (ص) بهسازی و ترمیم مي شوند

مشاور عالی استاندار هرمزگان گفت: پاکسازی، بهسازی و ترمیم معابر و خیابان های شهرک پیامبر اعظم (ص) بندرعباس با دستور استاندار هرمزگان در حال انجام است كه اين دستور باید طي 48 ساعت پیگیری و اجرایی شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، ایرج حیدری در بازدید از عملیات پاکسازی و بهسازی شهرک پیامبر اعظم (ص) بندرعباس، با بیان اینکه باید فضای محیطی پیرامون زندگی مردم موجب آسایش آنها باشد، عنوان كرد: بهسازی و پاکسازی معابر و خیابان های شهرک پیامبر اعظم (ص) و ایجاد آسایش برای مردم به کار جهادی نياز دارد.

وی اضافه کرد: پاکسازی، بهسازی و ترمیم معابر و خیابان های شهرک پیامبر اعظم (ص) بندرعباس با دستور استاندار هرمزگان در حال انجام است كه اين دستور باید طي 48 ساعت پیگیری و اجرایی شود.

مشاور عالی استاندار هرمزگان به همکاری اداره كل راهداری و حمل و نقل استان در بهسازی خیابان های شهرک پیامبر اعظم (ص) اشاره کرد و بيان داشت: اداره كل راهداری و حمل و نقل استان در امر بهسازی خیابان های شهرک پیامبر اعظم (ص) به کمک شهرداری منطقه سه بندرعباس آمده است.

حیدری بر ارائه خدمات مناسب توسط دستگاه های اجرایی به مردم تاکید کرد و گفت: در مسیر خدمت رسانی به مردم هیچ گونه تعللی قابل بخشش نیست و در صورت مشاهد تعلل با دستگاه مربوطه طبق قانون برخورد خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: اهتمام مردم در حفظ و نگهداری محله سالم وظیفه اي عمومی و اجتماعی است كه بايد نسبت به آن توجه كافي صورت گيرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: