• دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-2088-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست هیئت فوتبال شهرستان بندرعباس:

فوتبال بندرعباس را از مسیر سنتی خود خارج می‌کنم/دیگر فوتبال بندرعباس کشش این وضعیت را ندارد

سرپرست هیئت فوتبال شهرستان بندرعباس با اشاره به اینکه در شش سال آینده باید از بندرعباس در تیم‌های ملی رده سنی بازیکن و مربی داشته باشیم، افزود: در فوتبال هرمزگان پول کمی هزینه نشده اما عایدی آن برای استان هرمزگان چه بوده جز تعطیلی باشگاه‌ها!

به گزارش ایسنا، محمد کارگران در جلسه معارفه سرپرست هیئت فوتبال شهرستان بندرعباس، افزود: بنده در تمامی امور و راهبردهای هیئت فوتبال به‌طور حتم از نظرات و انتقادهای جامعه فوتبال استفاده و استقبال خواهم کرد.

وی بابیان اینکه با تیمی قوی و هماهنگ این مسئولت را پذیرفته‌ام، تصریح کرد: تمامی افرادی که با بنده حضور خواهند داشت هم تحصیل‌کرده و هم افراد خاک خورده فوتبال هستند و اطمینان دارم با همدلی می‌توان فوتبال بندرعباس را بار دیگر احیا کرد.

سرپرست هیئت فوتبال شهرستان بندرعباس با اشاره به اینکه باید چرخه نیروی انسانی به‌صورت اصولی ارتقا یابد، اضافه کرد: از تغییرات اتوبوسی خودداری خواهم کرد و به‌هیچ‌وجه به آن موضوع اعتقادی ندارم.

کارگران بابیان اینکه باید فوتبال بندرعباس را از مسیر سنتی خود خارج کنیم، عنوان کرد: به‌طور حتم در این هفته شورای مشورتی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی را برگزار کرده و از تجارب و نظرات خاک خوردگان آن استفاده خواهم کرد.

وی با اشاره به اینکه بنده تخصصی در حوزه بازاریابی نداشته و ندارم اما به‌طور حتم از افراد خبره در این امر بهره خواهم برد، اضافه کرد: باید بودجه فوتبال مشخص‌شده باشد زیرا عدم شفافیت آن سبب وارد شدن ضربات جبران‌ناپذیری به پیکره فوتبال شده است گرچه تأمین بودجه کاری سخت و دشوار است اما تمامی تلاش خود را خواهم کرد تا به راه‌حلی منطقی دست پیدا کنم.

سرپرست هیئت فوتبال شهرستان بندرعباس بابیان اینکه برنامه‌مان حرکت در مسیر توسعه است، اظهار کرد: به‌تنهایی نمی‌توانم کشتی فوتبال بندرعباس را به حرکت دربیاورم بلکه باید سازمان‌ها متولی همچون شهرداری، آموزش‌وپرورش، ورزش و جوانان و رسانه‌ها در کنار ارکان هیئت قرار بگیرند.

کارگران با اشاره به اینکه دلیلی ندارد تیمی یک‌شب ساخته شود و وارد مسابقات کشوری کنیم درحالی‌که باشگاه‌های ریشه‌داری در شهر بندرعباس وجود دارند که از پشتوانه قدرتمند مردمی برخوردارند، تصریح کرد: وقتی باشگاه‌ها نباشند و فعالیتی نداشته باشند دیگر برگزاری مسابقات و وجود هیئت فوتبال چه ثمری دارد.

وی بابیان اینکه کمبود یا عدم آموزش سبب شده تا استعدادها و نیروها نتوانند پیشرفت کنند و عرض‌اندامی در فوتبال کشور داشته باشند، خاطرنشان کرد: به‌زودی سیستم ثبت‌نام آنلاین را از طریق سایت هیئت فوتبال شهرستان بندرعباس راه‌اندازی خواهیم کرد و دیگر از رفت‌وآمدهای اضافی خواهیم کاست تا فرآیند کاری باشگاه‌ها تسهیل یابد.

سرپرست هیئت فوتبال شهرستان بندرعباس با اشاره به اینکه هر نقدی را خواهیم پذیرفت و هرجا حرکت اشتباهی صورت گرفت امیدواریم جامعه فوتبال آن را متذکر شده و گوشزد کنند، تصریح کرد: در حال حاضر در فوتبال پایه کشور بندرعباس در رده ملی شاید حرفی برای گفتن نداشته باشد که این موضوع نشان‌دهنده عدم خروجی مناسب است پس نیازمندیم به رده‌های پایه بیش‌ازپیش توجه کنیم.

وی بابیان اینکه کلاس‌های دانش‌افزایی برای مربیان و داوران را به‌صورت یک ماه تا 45 روز به‌صورت منظم برگزار می‌کنیم، اضافه کرد: چرا شهر بندرعباس با این وسعت تنها باید 12 داور داشته باشد که نشان‌دهنده عدم کار اصولی در پرورش داوران است.

کارگران با اشاره به اینکه در شش سال آینده باید از بندرعباس در تیم‌های ملی رده سنی بازیکن و مربی داشته باشیم، افزود: در فوتبال هرمزگان پول کمی هزینه نشده اما عایدی آن برای استان هرمزگان چه بوده جز تعطیلی باشگاه‌ها!

سرپرست هیئت فوتبال شهرستان بندرعباس بابیان اینکه کارمان را از صفر شروع می‌کنیم و باید بدهی‌های گذشته صورت‌جلسه شده و تحویل اداره ورزش و جوانان استان داده شود زیرا پرداخت بدهی‌های گذشته با دریافت ورودی‌های سنگین از باشگاه‌ها امری نادرست است، عنوان کرد: دیگر فوتبال بندرعباس کشش این وضعیت را ندارد و باید هرچه زودتر از این حالت انفعال خارج شویم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: