• دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-2188-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرعباس:

تصور می کردند بنده لجبازی می‌کنم اما نتیجه اش را دیدند/یک سال و نیم درب هیئت فوتبال بندرعباس بسته بود

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرعباس گفت: یک سال و نیم درب هیئت فوتبال بندرعباس بسته بود و با انتصاب فردی که از ابتدا اعلام کردم برای این جایگاه مناسبت نیست تنها فوتبال بندرعباس ضرر کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، امین رئیسی در جلسه معارفه سرپرست هیئت فوتبال شهرستان بندرعباس، افزود: مسئول جدید هیئت شهرستان نباید تنها شهر بندرعباس را ببیند بلکه باید به فکر سایر بخش‌های شهرستان بندرعباس باشد تا بتوانیم پس از سال‌ها فوتبال بندرعباس را احیا کنیم.

این مقام مسئول بابیان اینکه نباید مانند هیئت گذشته تنها یک دوره مسابقات پیشکسوتان برگزار کنیم و درب هیئت را ببندیم بلکه باید فوتبال را در تمامی رده‌های پایه برگزار کنیم، اضافه کرد: باید ساز و کاری تهیه شود که قهرمان بخش‌ها به لیگ شهرستان راه یابند یا در لیگ دسته دوم حضور یابند زیرا ادامه روندی که در آن قهرمان بخش‌ها به لیگ بالاتری راه پیدا نکنند سبب کشته شدن انگیزه و تداوم فعالیت تیم‌های ورزشی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در این مدت تمامی فکر و ذکرمان جواب دادن به تیم‌های بخش مرکزی بوده است، تصریح کرد: باید هرچه زودتر روسای کمیته‌های مختلف معرفی‌شده تا چرخه حرکتی فعالیت‌های هیئت فوتبال به حرکت دربیاید و مانند سایر شهرستان‌های هرمزگان نظم و ترتیبی در فعالیت‌ها شاهد باشیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرعباس بابیان اینکه انتظارم از هیئت فوتبال استان اختصاص زمین چمن ورزشگاه تختی به هیئت شهرستان بندرعباس است، اضافه کرد: با در اختیار گرفتن زمین چمن تختی می‌توانیم مسابقات را به‌صورت منظم برگزار کنیم و به تعطیلی فعلی فعالیت باشگاه‌ها پایان دهیم.

این مقام مسئول ادامه داد: آموزش رکن اصلی و جدانشدنی هیئت فوتبال شهرستان بندرعباس است و باید درزمینهٔ آموزش داوری و مربیان بیشتر از گذشته فعال بود و به دنبال ارتقا باشیم.

وی با اشاره به اینکه هیئت فوتبال استان هرمزگان به‌مانند سایر شهرستان‌ها باید حق ثبت بازیکنان را به هیئت شهرستان واگذار تا بتواند منبع درآمدی برای فعالیت‌های هیئت فوتبال باشد، بیان کرد: با مشکل فضای فیزیکی برای ساماندهی هیئت‌های ورزشی در اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرعباس مواج‌هایم و صندوق‌عقب خودرو اغلب روسای هیئت‌ها، دفتر هیئت است اما بااین‌وجود در جهت حمایت از رشته پرطرفدار فوتبال، فضای مناسبی را در اختیار مسئولان آن قرار می‌دهیم.

رئیسی بابیان اینکه جهانگیر حاجی‌زاده در یک سال نخست فعالیتش، اقدامات مناسبی انجام داد اما برخی صحبت‌ها و بحث‌ها سبب قطع همکاری‌اش شد، عنوان کرد: این جابه‌جایی با انتخابات هیئت فوتبال استان هرمزگان همراه شد که در همین حوالی از سوی هیئت فوتبال استان، مهران نجاتی به‌عنوان مسئول جدید هیئت فوتبال بندرعباس اعلام شد که همان موقع اعلام کردم وی فردی محترم در حوزه‌های دیگر است و در فوتبال موفقیتی به دست نمی‌آورد اما متأسفانه تصور شد که بنده لجبازی می‌کنم.

وی ادامه داد: همان‌طور که شاهد بودیم یک سال و نیم درب هیئت بسته بود و فوتبال بندرعباس متضرر شد و دوستان به صحبت‌های بنده درگذشته رسیدند.

رئیسی بابیان اینکه کارگران فردی شایسته برای مسئولیت در فوتبال بندرعباس است، افزود: اطمینان دارم کارگران می‌تواند سکان فوتبال شهرستان بندرعباس را در سمیر موفقیت هدایت کند و چرخ فوتبال شهرستان بندرعباس را بچرخاند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرعباس در پایان با اشاره به اینکه رئیس هیئت نباید پشت میز بنشیند، تصریح کرد: فرد مسئول باید از نزدیک مشکلات را لمس کند و بتواند برای برطرف کردن آن‌ها چاره‌اندیشی کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: