• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-1886-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان:

مسابقات مناظره نوعی تمرین و مهارت در تقویت بیان کلامی دانشجویان است

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان گفت: مسابقات مناظره نوعی تمرین و مهارت در تقویت بیان کلامی محسوب می‌شود که این امر به‌طور نسبتاً بالایی بر مهارت‌های بیانی اثر گزار خواهد بود.

دکتر موسی جاودان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، در خصوص تأثیر مسابقات مناظره دانشجویی در ارتقاء فرهنگ سیاسی دانشجویان افزود: هریک از برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی ارائه‌شده به‌نوبه خود تأثیر شگرفی بر وضعیت فرهنگی سیاسی دارند؛ لذا این برنامه‌ها تا تأثیر زیادی می‌توانند در پذیرش نظرات یکدیگر، نحوه دفاع محترمانه از نظرات خود داشته باشند.

وی با بیان اینکه مسابقات مناظره نوعی تمرین و مهارت در تقویت بیان کلامی محسوب می‌شود که این امر به‌طور نسبتاً بالایی بر مهارت‌های بیانی اثر گزار خواهد بود، تصریح کرد: در این رقابت‌ها دانشجویان در صورت ارائه مناسب می‌شود نسبت به شناسایی و معرفی استعدادهای دانشجویی را در سطح دانشگاه‌ها اقدام کرد.

جاودان در خصوص راهکارهای بهتر برگزار شدن این مسابقات و فراگیر شدن در سطح دانشگاه‌های کل استان خاطرنشان کرد: از طریق فراخوان، شناسایی، در نظر گرفتن پاداش‌های مؤثر، معرفی از طریق رسانه‌های رسمی  و شرکت مسئولین بلندپایه استان در این برنامه می‌توان نسبت به برگزاری هرچه بهتر آن امیدوار بود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان عنوان کرد: این مسابقات در صورت تمایل، برنامه‌ریزی صحیح و حمایت مادی و معنوی می‌تواند در سطح سایر سطوح جامعه دانشگاهی و فرهنگی استان نیز برگزار شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: