• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-3087-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مرحله منطقه‌ای سی و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویان جنوب کشور پایان یافت

مرحله منطقه‌ای سی و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویان جنوب کشور (مناطق 7 ، 8 و 10) در دانشگاه هرمزگان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، در رشته حفظ کل برادران، مجتبی فیضی و سعید حسن شاهی از دانشگاه شیراز و هادی چنانی از دانشگاه شهید چمران اهواز به ترتیب رتبه اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته حفظ کل خواهران، فاطمه محمودی از دانشگاه یاسوج، مریم بیگناهی از دانشگاه هرمزگان و فاطمه میرزایی از دانشگاه ولی‌عصر (عج) به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته حفظ 20 جزء برادران، ایمان شیخ از دانشگاه صنعت نفت، سید محمدمهدی قتالی از دانشگاه هرمزگان و مهدی جامعی از دانشگاه سیستان و بلوچستان به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در رشته حفظ 20 جزء خواهران، محدثه ایزدپناه از دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان، امینه پرورش از دانشگاه شهید چمران اهواز، راضیه حاجی محمدی از دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان به ترتیب حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.

در رشته حفظ 10 جزء برادران، رضا علی نژاد از دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر، رضا روزبهانی از دانشگاه صنعت نفت و رضا سالمی از دانشگاه شهید باهنر کرمان به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته حفظ 10 جزء خواهران، فائزه جلالی از دانشگاه شهید چمران اهواز، اسماء ایران‌منش از دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان و مائده مراغی از دانشگاه شهید چمران اهواز به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته‌های حفظ 5 جزء برادران، سید مجتبی ملایی از دانشگاه هرمزگان رتبه اول را کسب کرد و در این رشته فرد دیگری موفق به کسب رتبه‌های دیگر نشد.

در رشته‌های حفظ 5 جزء خواهران، زینب زائرچی از دانشگاه شهید چمران اهواز، سوسن عبیداوی از دانشگاه شهید چمران اهواز و فاطمه سلامات از جهاد دانشگاه خوزستان به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته قرائت تحقیق، سید جواد هاشم زاده از دانشگاه شیراز، محمد دوست حسینی از دانشگاه شهید باهنر کرمان و علیرضا حاجیانی از دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در رشته قرائت تحقیق خواهران، الهام عساکره از دانشگاه شهید چمران اهواز، زینب صدری از دانشگاه شیراز و فاطمه کاظمی از دانشگاه شیراز به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته قرائت ترتیب برادران، سید رضا نجیبی از دانشگاه شیراز، مجید طالبی زاده از دانشگاه شهید باهنر کرمان و علیرضا دشتی از دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر به ترتیب رتبه اول تا سوم را به دست آوردند.

در رشته قرائت ترتیب خواهران، لیلا دورقی احمدی از دانشگاه شهید چمران اهواز، پریسا یزدانی از دانشگاه شیراز و فریال خنافره از دانشگاه چمران اهواز به ترتیب رتبه اول تا سوم را کسب کردند.

به گزارش ایسنا، سی و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویان مناطق هفت، هشت و 10 کشور (استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس و کرمان) 16 و 17 اردیبهشت در دانشگاه هرمزگان برگزار شد.

مرحله سراسری این جشنواره شهریور سال جاری در دانشگاه زنجان برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: