• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-3785-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار هرمزگان:

نقش زنان در حمایت از کالای ایرانی بسیار پررنگ تر از مردان است

استاندار هرمزگان گفت: بسیاری از زنان در تولید نقش دارند و باید تلاش کنند کالایی را تولید کنند که کیفیت بالا و قیمت کمتر داشته باشد و در این زمینه هم به کشور کمک کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، فریدون همتی صبح امروز در نشست معاون امور زنان رئیس جمهور با فعالان حوزه زنان، اظهار کرد: نقش زنان سرزمین ایران در کار تلاش سازندگی و تولید نکته جالبی بود که باید برای گسترش آن ضمن نقشی که زنان در خانواده دارند، تلاش کرد.

وی با بیان اینکه نقش بانوان در هرمزگان در کنار مردان در تولید، اشتغال، بازرگانی، صنایع دستی و سختی های زندگی مشهود است، افزود: یکی از وجوه خیلی برجسته زنان چشم انداز بلندی است که برای نسل جدید ایجاد می کنند، است.

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه بکارگیری بانوان در پست های مدیریتی یکی از کارهایی است که می توانند در جامعه نقش پذیری داشته باسند، تصریح کرد: حضور بانوان در همه رمینه ها کاملا مشهود است.

همتی با بیان اینکه نقش زنان در حمایت از کالای ایرانی بسیار پررنگ تر از مردان است، عنوان کرد: بسیاری از زنان در تولید نقش دارند و باید تلاش کنند کالایی را تولید کنند که کیفیت بالا و قیمت کمتر داشته باشد و در این زمینه هم به کشور کمک کنند.

وی در پایان گفت:  باید فضای فعالیت بیشتر زنان در سازمان های مردم نهاد را فراهم کنیم و این قشر همواره بدون منت در کنار دولت بوده اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: