• پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-9814-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آئین تجلیل از کارگران نمونه حوزه دریایی و بندری استان هرمزگان برگزار شد+فیلم

آئین تجلیل از کارگران نمونه حوزه دریایی و بندری استان هرمزگان با حضور مسئولان استانی در بندر شهید رجایی برگزار شد.

احمد مرادی در حاشیه جشن تجلیل از کارگران نمونه حوزه دریایی و بندری استان هرمزگان که به همت گروه شرکت‌های تایدواتر در بندر شهید رجایی برگزار شد در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس اظهار کرد: توفیق حاصل شد به بهانه روز کارگر برای قدردانی و قدرشناسی از کسانی که در عرصه دریا خدمت می‌کنند و ارتباطی در حوزه بندری دارند در بندر شهید رجایی حضور پیدا کنم.

وی اظهار کرد: وظیفه افرادی که درزمینهٔ دریایی دست‌اندرکارن قدردانی از همت کارگرانی است که به توسعه صورت کشور کمک می‌کنند و باعث پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌شوند.

مرادی تصریح کرد: بندر شهید رجایی برای کشور ما یک بندر بسیار مهم، استراتژیک و حساس است، 60 درصد صادرات و واردات کشور از این بندر صورت می‌گیرد و این اتفاق بدون تلاش کارگران این حوزه میسر نمی‌شود.

وی بابیان اهمیت حوزه دریا در دنیا، اضافه کرد: کشور ما اگر از این ظرفیت به‌درستی بهره ببرد می‌تواند قطعاً دغدغه و نگرانی ما در حوزه اشتغال را پوشش دهد.

این مقام مسئول عنوان کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی خوب و پی‌جویی‌هایی که بنا به انجام است، بتوانیم موضوع اشتغال در این زمینه را دنبال کنیم.

وی در پایان گفت: من نیز به سهم خود از یکایک کارفرمایانی که زمینه‌های اشتغال را فراهم کرده‌اند و با همراهی کارگران چرخ اقتصاد کشور را به گردش درآورند تشکر می‌کنم.

همچنین مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان ضمن تبریک روز جهانی کارگر به همه کارگران کشور و مجتمع بندری شهید رجایی گفت: امیدوارم در سایه تلاش همکاران کارگری که در این مجتمع بزرگ فعالیت می‌کنند، تکالیف و تعهدات خود را برای رونق بخشی به اقتصاد کشور انجام بدهیم و بتوانیم این کار را با تمام تلاش و توانایی که در افراد وجود دارد به‌درستی انجام دهیم.

اله مراد عفیفی پور در گفت‌وگو با ایسنا، بابیان اینکه کار جوهره انسان است، عنوان کرد: این کار و کارگری است که می‌تواند رونق، رفاه، سربلندی، توانمندی را برای کشور به ارمغان بیاورد.

این مقام مسئول با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با کارگران خاطرنشان کرد: شرایطی و ذوقی که در کارگران ایرانی وجود دارد چنانچه در تولید کالا و خدمات متبلور شود باعث می شود کیفیت خدمات و کالاها شرایطی مطلوب پیدا کند.

وی در پایان با اشاره به اینکه در توان کارگری کشور تحقق رونق و توانمندی برای اقتصاد کشور وجود دارد، ابراز کرد:  امیدوارم با هدایت درست مدیران و مسئولین حرکت روبه‌پیشرفت و سربلندی کشور به‌درستی و بهتر از پیش انجام شود.

مدیر شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری بتاء گفت: نقش جامعه کارگری در رونق اقتصاد و افزایش تولیدات کشور بی‌بدیل است و همین امر هم اهمیت حفظ شخصیت و منزلت این قشر از جامعه را مضاعف می‌کند.

سید قباد سلیمانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، بیان کرد: به همت مدیران شرکت تایدواتر مراسم تجلیل از کارگران بندری در بندر شهید رجایی برگزار شد و از 60 کارگر بندر شهیدرجایی تجلیل به عمل آمد.

وی اظهار کرد: بر اساس آموزه‌های دینی تکلیف خود می‌دانیم کارگران را موردتکریم قرار دهیم و هرساله این امر به همت شرکت‌های کارگزار در بندر شهید رجایی انجام می‌شود.

سلیمانی خاطرنشان کرد: مجموعه تایدواتر نیز جزئی از جامعه کارگری است که در بندر شهیدرجایی برای خدمت به کشورمان در حال تلاش است.

وی اضافه کرد: نقش جامعه کارگری در رونق اقتصاد و افزایش تولیدات کشور بی‌بدیل است و همین امر هم اهمیت حفظ شخصیت و منزلت این قشر از جامعه را مضاعف می‌کند.

مدیر شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری بتاء در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت جایگاه جامعه کارگری و نقش آن‌ها در جامعه باید شأن و منزلت این قشر تلاشگر همواره حفظ‌شده و به خدمات ارزنده آن‌ها توجه ویژه‌ای صورت گیرد.

 

***

برای دیدن گزارش ویدئویی ایسنا کلیک کنید


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: