• جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-3387-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نامه‌ای به کمیسیون اقتصادی برای لباس کارکنان دولت

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس در نامه‌ای به کمیسیون اقتصادی دولت خواستار ارائه تسهیلات از سوی تمام دستگاه‌های مشمول قانون خدمات کشوری برای کارکنان خود برای خرید پارچه و لباس منطبق با الگوهای ایرانی اسلامی شد.

به گزارش ایسنا، حمید قبادی در این نامه (که خطاب به دبیر کمیسیون اقتصادی دولت نوشته‌شده) با تأکید بر ضرورت جلوگیری از پرداخت‌های نقدی غیر هدفمند در این حوزه و به‌منظور حمایت از تولیدات داخلی و رعایت مفاد قانونی توسط دستگاه‌ها، آمادگی خود را برای ارائه پیش­‌نویس آیین­‌نامه اجرایی ماده ۹ قانون ساماندهی جهت تصویب در هیئت‌وزیران اعلام کرد.

به استناد ماده ۹ قانون ساماندهی مد و لباس مصوب مجلس شورای اسلامی " کلیه دستگاه‌ها مکلف هستند از بودجه سنواتی ردیف­‌های خدماتی خود جهت تشویق تقاضای پارچه و لباس منطبق با الگوهای ایرانی و اسلامی تسهیلات خرید پارچه و لباس را در اختیار کارکنان خود قرار دهند".

به گزارش ایسنا، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان هم‌زمان با روز ملی خلیج‌فارس در هشتمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی – هنری خلیج‌فارس از موافقت وزیر و استاندار هرمزگان برای استفاده از لباس سنتی بندری توسط زنان کارمند و فرهنگیان در ادارات و مدارس سراسر استان خبر داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: