• یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-2688-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس:

از سال گذشته هیچ دریافتی نداشته‌ایم/در استان هرمزگان واژه «نه» وجود ندارد

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس گفت: بنده و اعضای بومی این تیم از سال گذشته هیچ دریافتی نداشته اند.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، عباس روزپیکر  درباره آخرین وضعیت تیم فوتسال آذرخش بندرعباس افزود: طبق معمول هر سال تیم های دیگر کارشان را شروع می کنند ولی ما بلاتکلیف هستیم. هیچ چیزی مشخص نیست.

وی با بیان اینکه البته در استان هرمزگان واژه «نه» وجود ندارد و همه استان می گویند از تیم حمایت می کنیم، اضافه کرد: یکی دو جلسه هم با مالک باشگاه داشته ایم، قول هایی داده اند ولی تا عملی نشود نمی توان حرفی زد.

روزپیکر در پاسخ به این سئوال که آیا مطالبات سال گذشته تیم آذرخش تسویه شده است؟ تصریح کرد: بازیکنان و مربیان بومی صفر درصد دریافتی داشته اند ولی بازیکنان غیر بومی ۶۰ درصد از قراردادشان را گرفتند. کمک ها به تیم ناچیز بود و اگر می خواستیم پول را در کل تیم تقسیم کنیم، مبلغ کمی به تمام نفرات می رسید.

وی ادامه داد: به همین دلیل قرار شد نفرات غیربومی برای گرفتن پول در اولویت باشند اما نمی دانستیم اینقدر پرداخت قرارداد بومی ها طول می کشد.

سرمربی تیم فوتسال آذرخش با بیان اینکه موهایم از دست این تیم و حرص و جوش خوردن سفید شده است، اظهار کرد: از زمانی که در لیگ امیدها بودیم حرص و جوش بود. فکر می کردیم با صعود به لیگ برتر مشکلات تمام شود ولی همه چیز بدتر شد.

روزپیکر در پاسخ به این سئوال که مقصر مشکلات فعلی کیست؟ اظهار کرد: مقصر باشگاه است. ما تلاش خاصی برای حل مشکلات نمی بینیم. وقتی سوت پایان لیگ به صدا در می آید، همه چیز برای دو سه ماه تعطیل می شود. بعد یک جلسه می گذارند و دوباره همه چیز به آینده موکول می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: