• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-2988-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

"بهرمن"سکاندار هیئت ووشو هرمزگان باقی ماند

عليرضا بهرمن با كسب اكثريت آرا به مدت چهار سال دیگر سکان ریاست هیئت ووشو هرمزگان را بر دست گرفت.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، ظهر امروز با حضور شهین نظری(نایب‌رئیس فدراسیون ووشوی ایران) و غلامعلی دانشور(مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان) مجمع انتخاباتی هیئت ووشو استان هرمزگان برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان در این مجمع، افزود: امیدوارم با انتخاب اعضای مجمع شاهد تحول مناسب و چشمگیر در رشته ووشو باشیم.

دانشور با اشاره به اینکه ووشو در سالیان اخیر هیئتی پیگیر و موفق بوده است، اضافه کرد: در سال گذشته کمکی که اداره کل ورزش و جوانان استان به‌واسطه اعتبارات محل مالیات بر ارزش‌افزوده به هیئت‌های ورزشی کرد با رشد دو تا سه برابری نسبت به سال‌های گذشته همراه بود.

وی با بیان اینکه اعضای مجمع نباید تنها به حضور در این جلسه اکتفا کنند، اضافه کرد: اعضای مجمع قدرت اجرایی بالایی دارند و باید بر تمامی برنامه‌ها و عملکرد هیئت ووشو اشراف داشته و حتی می‌توانند در صورت تخطی رئیس هیئت، نسبت به استیضاح آن اقدام کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان در پایان گفت: با وحدت و همدلی که امروز در مجمع شاهد بودم امیدوارم این موضوع در طول چهار سال آینده به‌طور حتم تداوم داشته باشد.

به گزارش ایسنا، مجمع انتخاباتى هیئت ووشو هرمزگان ظهر امروز در حالی برگزار شد که عليرضا بهرمن با كسب ١٦ رأى و یک رأی سفید به مدت چهار سال به‌عنوان رئيس هیئت ووشو هرمزگان انتخاب شد. محمدامين شاهين زاده و هادى ناظرى دو تن از نامزدها اين دوره از انتخابات هیئت ووشو هرمزگان به نفع عليرضا بهرمن از ادامه رقابت انصراف دادند.

بهرمن از ١٥ فروردین‌ماه سال جارى با حكم رئيس فدراسيون ووشو كشورمان به مدت سه ماه به‌عنوان سرپرست هیئت ووشو هرمزگان منصوب‌شده بود. وى براى دومين دوره متوالى است كه به‌عنوان رئيس هیئت ووشو استان هرمزگان انتخاب می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: