• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-5985-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بهاری مشاور شد،ملایی بازنشسته؛

سرپرستان فرمانداری بندرلنگه و بندرخمیر منصوب شدند

استاندار هرمزگان با صدور حكمی غلامرضا آباد را به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان بندرلنگه و میرهاشم خواستار را به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان بندرخمیر منصوب كرد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، در متن حكم استاندار هرمزگان خطاب به "غلامرضا آباد" آمده است:

"با عنایت به سوابق و تجارب مفید جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان بندرلنگه منصوب می شوید . امید است با اتكال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف قانونی در اجرای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و تحقق اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید جناب دكتر روحانی موفق و موید باشید. توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه احدیت مسئلت می نمایم"

پیش از این "ارسلان بهاری میمندی" فرماندار شهرستان بندرلنگه بود که از این پس در سمت مشاور استاندار در حوزه عمرانی منصوب شد.

همچنین در متن حکم استاندار هرمزگان به "میرهاشم خواستار" آمده است:

"با عنایت به سوابق و تجارب مفید جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان بندرخمیر منصوب می شوید . امید است با اتكال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف قانونی در اجرای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و تحقق اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید جناب دكتر روحانی موفق و موید باشید. توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه احدیت مسئلت می نمایم"

پیش از این میرهاشم خواستار، معاون برنامه و امور عمرانی فرمانداری قشم و "محمد ملایی"فرماندار شهرستان بندرخمیر بود که به بازنشستگی رسید.

فرهادی نیا، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان در این خصوص به خبرنگار ایسنا، افزود: مراسم تودیع و معارف فرمانداران شهرستان بندرخمیر و بندرلنگه به تریتب ساعت 14:30 و 17 فردا(25 اردیبهشت) در شهرستان های بندرخمیر و بندرلنگه برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: